Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel szüntethetném meg a...

Mivel szüntethetném meg a folyamatos napközbeni álmosságot, gyengeséget?

Figyelt kérdés
A dolog azzal kezdődött, hogy az érettségi és a felvételi miatt akkora stresszben lettem, hogy súlyos alvási problémám lett, és kénytelen vagyok altatót szedni minden nap, hogy reggel időben fel tudjak kelni és végezni a dolgaimat, viszont minden altató mellékhatása a nappali fáradtság, így hiába tudok aludni egy 8-9 órát, mégis, ha reggel 6-kor felkelek, délután 4-kor már összeesek a fáradtságtól, és egész nap erőtlennek, gyengének érzem magam. Legszívesebben csak feküdnék reggeltől estig, viszont nekem muszáj tanulnom, de ilyen állapotban nem tudok eleget teljesíteni. Valami tippet tudnátok adni, mivel legyek egész nap formában? A kávétól undorom van, szóval az kilőve. Energiaitalt még nem ittam, de az segítene?

2014. márc. 16. 03:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát a sok méregtől van ki a szervezeted, szerintem az gyengíti le, azt tudnod kell, h az altatóba sok ilyen méreg anyag. Figyu, szerintem hagyd abba az altatót, legalábbis a szintetikust. Vannak gyógynövényesek is, mint pl. a valériána, azaz macskaköröm, altatóként is hat, ha alvás előtt fél órával két dbot beveszel belőle...plusz nyugtató fürdőket ajánlanám még.

Továbbá, h ne legyél fáradt és ne stresszel annyit sokat tud segíteni a magneb6 vitamin tabletta...vagy pedig táplálék kiegészítők, olyanok amikbe magnézium és b vitaminok vannak...de az se lenne baj, sőt, ha vmi vitamin kolexumot fogyasztanál...és sportolnál is.

2014. márc. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs a lemaradt betűkért, csak vmiért nem mindig ütődnek le.
2014. márc. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és, h válaszoljak az energia italra is...egy ideig segítene, de ugyanott lennél vele egy idő után, ahol vagy, mert hozzá szokna a szervezeted és végül nem hatna, vagy csak keveset...!
2014. márc. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sportolni minden nap szoktam egy órát, két-három naponta szedek mindenféle vitaminbogyókat is.
2014. márc. 16. 04:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Vashiány is okozhatja a tüneteket. Esetleg csináltass egy vérképet.
2014. márc. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 wirukaa válasza:
Szia! Ne igyál energiaitalt! Neked szükséged van omega 3-6-9 telitetlen zsírsavra, ami hozzájárul az agyad megfelelő működéséhez, ezáltal nem stresszelsz majd, és a tanulás is nagyon könnyen fog menni, mert az agyad könnyebben befogadja az olvasottakat. Van egy funkcionális élelmiszer, ami ezt megfelelő arányban tartalmazza, és van benne D-ribóz is, ami pedig a szervezetet természetes energiával tölti fel. Neked most ez nagy hasznodra lenne! Ha érdekel a továbbiakban, szivesen segítek!
2015. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!