Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáradok le a gép előtt?

Miért fáradok le a gép előtt?

Figyelt kérdés
Ne birom az egyhelyben ülést sokáig kezd fájdulni meg a fejem főleg amikor jáccok az jobban lefárszt a végén már koncentrálni se tudok, és van amikor a szemem is kezd fájni, már flora gép előtt üléstől kivagyok, valyon szemüveg kell? Olyan furán érzem magamot amikor lefáradok mintha egy más világba léptem volna,ingerlékenyebb leszek mindenre,a monitorom uj fajta nem a régi crt most vettem kb 1 éve Samsung és 24 colos.

2014. márc. 28. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után kezded ezt érezni?
2014. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mikor hogy kb 1 ora vagy fél olyan is vany hogy negyedora elég
2014. márc. 28. 20:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Vettem egy joystikot hogy ne kelljen közel legyek a géphez és ugyis pont ugyan olyan
2014. márc. 28. 20:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokszor anyira lefáradok hogy mintha egy másik világba léptem volna olyan szarul érzem magamot
2014. márc. 28. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem CT akkor hivatalosan nem a klasszikus ok lesz. Képfrissítés mire van állítva? Ha 30 körülre csak az okozhat ilyen tünetet, nem tűnik fel, de ilyenkor a vibrálás tud hasonlóan hatni. Ha ezzel sincs gond, akkor lehet simán csak ilyen a szervezeted, hogy nem bírja a koncentrálást sokáig.
2014. márc. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
CRT*
2014. márc. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A képfrisités a maximumra van beálitva 60 ra,és ha nem birja a szervezet akkor az ellen mit lehet tenni?
2014. márc. 29. 05:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!