Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy én nap...

Miért van az, hogy én nap végére alig fáradok el, és a párom nagyon kimerül? Betegség is lappanghat benne?

Figyelt kérdés
Földmunkása párom,de most tél van, igy nincs nagy melo, max szerelgetnek.. én itthon teszem a tenni valókat! kicsit furcsa, hogy igy elfárad! betegségre utalhat ez?
2014. febr. 21. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A szerelgetéstől simán elfáradhat...
2014. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de a "szerelgetés" azért kicsit fárasztóbb, mint az otthoni tevékenységek!

Hacsak nem mondjuk épp egy nagytakarítást csináltál, amikor kisuvickoltál egy kétszintes házat egy nap alatt...

2014. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esetleg a "szerelgetés" igazából nem is az a tinglitangli, aminek beállítod... itthon "tenni a tennivalókat" lehet, hogy pihentetőbb, mint földmunkásnak lenni.

Ugyanakkor pedig két különböző ember vagytok, két különböző testtel és fizikai adottságokkal.

2014. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ö mondta, hogy nem sok mindent csinált! megjegyzem, hogy a házimunka is kimerítő! nem tudom, te csináltad-e már? vagy nem jól! ja és nem az volt a kérdésem, hogy mi a különbség, hanem, hogy lappanghat-e benne valami?!
2014. febr. 21. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon fárasztó bedobni a gépbe 1-2 ruhát, elmosni 3 edényt és nézni a tv-t a nap többi részében.
2014. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet vitaminhiánya, lehet vérszegény, vagy egyszerűen csak nyomott ettől a hülye időtől, ami mostanában van. Lehet a tavaszi fáradtság első hulláma is.

Ezenkívül a fáradtság jelezhet még egészen pontosan tízmillió-hétszázhúszezer-négyszázötvenhárom féle betegséget, amikről mi itt nem tudunk nyilatkozni.


De mint írtam, lehet, hogy nem ugyanannyira fáradtok el a nap végére, mert különböztök.

2014. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A házimunka hol kimerítő? Mondom nőként, úgy hogy én vezetem a háztartást. Mosás: bedobod a gépbe a ruhát, beteszed a dolgokat, és elindítod. Lejár, kiveszed, kiteregeted.

Mosogatás: mosogatógép, bepakol, kipakol. Ha nincs mosogatógép, akkor se húúú de nagy dolog.

Gondolom nem mosol naponta ablakot, függönyt meg ilyeneket :D

2014. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!