Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti agyonvernétek, aki kitalált...

Ti agyonvernétek, aki kitalálta az óraátállítást, mekkora problémát okoz nektek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem okoz problémát, szinte már hetekkel előtte átállt a szervezetem,
2014. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az már teljesen biztos, hogy rongálja az ember egészségét, mert Stresszt okoz.
2014. márc. 30. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Mintha az emberek amúgy rendszerszerűen élnék az életük... Aki össze-vissza eszik meg alszik, annak nem okoz több problémát, mint az alapvető életmódjuk. Ha meg az óraátállításon bosszankodik valaki, azzal még inkább hergeli magát, így saját magának okozza a stresszt. Én speciel éjjel-nappal a gépnél ülök a vizsgámra készülve, úgyhogy rosszabbul már nem is lehetnék :D
2014. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
milyen stresszt? Hogy tegnap azon kattogott az agyad, el ne felejtsd? Soha semmi bajom nem volt tőle, akinek ez stresszt okoz, annál valami nem oké, de nem óraállítástól.
2014. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy 10 eszközt kell átállítanom legalább, mire végzek, addig minden évben elpocsékoltam 1 órát.
2014. márc. 30. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
majd ha ráérek, sajnállak. De nem érek rá, mert egy órával kevesebb időm van mindenre, mint más vasárnapokon. Mégse stresszelek...
2014. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Úristen milyen lassan tekered azokat az órákat, hogy 10 darabot 1 órába telik előre tekerned. A digitális eszközök meg maguktól átváltanak.
2014. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Észre sem veszem. Telefon, számítógép magától átáll, egy konyhai órát kell csak átállítanom, ez kb 5 másodperc :)
2014. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!