Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy viselik gyermekeitek az...

Hogy viselik gyermekeitek az óraátállitást? Milyen könnyen állnak át az új időszámitásra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

szia, én nagyon jól viseltem , éjfélkor feküdtem le és mivel messzebb van a sulim a várostól ezért hajnali 5kor kell kelnem , de így sem voltam fáradt... lehet csak én vagyok így


16/f ( nemtudom mennyire vagyok még gyermek:P )

2011. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

16 évesen inkább már kamasznak számitasz.:)

Bocsi,de inkább kisbabás,kisgyermekes anyukák válaszát várom.

2011. márc. 28. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak fel se tűnt...májusban lesz 3 éves.
2011. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
másfél éves kisfiam észre sem vette.Ő 20-08-ig alszik mindig.vadárnap reggel felkeltettem új idő szerint fél kilenckor,tehát régi szerint fél órával hamarabb.Reggel csak tejet adtam neki meg egy kis ropogtatni valót,így tudott a szokott időben 11.15-kor ebédelni,aztán déltől aludni.este simán le tudtam tenni nyolckor és ma reggel majdnem nyolcig aludt.úgyhogy nekünk zökkenőmentes volt
2011. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 hós a babám, hát kicsit elcsúsztunk...Este fél 10-kor is még fenn volt :-( a 8 helyett, és reggel 9-ig aludt...:-)

Pedig mennyit melóztunk ezzel, hogy betartsuk...remélem azért beáll majd így is...végülis nem nagy baj, mert nyáron gondolom úgyit tovább lenn leszünk sétálni, és akkor még jól is jön majd, ha 9re áll át az alvással..

2011. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy minek köszönhető, az óraállításnak vagy a frontnak vagy másnak, de az én 2,5 éves fiam tegnap óta nem normális. Sajnos szebben nem tudok fogalmazni, mert ez szó szerint így van. :(
2011. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kihasználtam, hogy nem otthon voltunk, így korábban is ébredt kisfiam (régi idő szerint 7-kor, új szerint viszont már 8-kor, ahogy itthon is szokott). Így gyakorlatilag minden pont egy órával előrébb jött, ahogy szokott is lenni, így gond nélkül átvészeltük. Tegnap is minden úgy zajlott már itthon, ahogy szokott.
2011. márc. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem 1,5 , 3 és 5 éves lányaim vannak. Mivel mi korán kelünk a bölcsi/ovi miatt, nálunk eléggé döcögős a reggel.

Mert múlthéten mikor felkeltek 6 órakor már jólesően világos volt, és 7:15kor mikor indulni kellett, akkor már jókedvűen vigyorogtak.

Most lehet, hogy ez a borongós idő is betett nekünk, de reggel hatkor még félhomály van kint, így nekik sem úgy akaródzik kimászni az ágyból.Ráadásul mivel este tovább van világos, így esti rutinok is csúsznak. Eddig 6kor vacsiztak (ekkor már múlthéten sötétedett), mert addigra simán hazaértünk a játszóról, hogy már bújik el a napocska. Most meg 7kor sötétedik.

Nem is tudom mi lesz velünk nyáron?

2011. márc. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Nálunk aránylag simán megy az átállás,a fiam 3 és fél éves,lányom 2.Fiam ovis,nála a reggeli felkelés,ami nehézkes,de majd megszokja az új rendet.Este nálunk is csúsznak a dolgok,a fél7 helyett fél8-kor fürdetek,igy azt tudjuk tartani,ahogy előtte,hogy fél9-kor alvás legyen.Vacsi 6 körül van,az is ugyanúgy,mint eddig.Bár az este a fiam fél10 körül aludt el,mert nem akart előbb aludni.Néha vannak ilyen kivételek,de csak amig megszokja az új időszámitást.Kislányom most még szundit,de tegnap pl. akkor kelt,mint régi idő szerint szokott,fél8-kor.

Étkezésnél meg nálunk már nem gond ha csúszik az óraállitás miatt az időpont,kislányom is már nagyobbacska,nem úgy vagyunk,hogy kis picurka és nagyon megérzi.

2011. márc. 29. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!