Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha erősen csípős szagot...

Néha erősen csípős szagot érzek magamról, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Rendszeresen fürdök, dezodort is használok, mégis ha elizzadok kicsit mozgás közben egy erős csípős szag érzik rólam. Egyszer ehhez nagyon hasonló szagot éreztem az öblítőnek, amivel mos anyám valamilyen Lenor, próbáltunk többet is, legalábbis mondtam neki mosson más illatúval mert van valami hülye szaga (ugyancsak Lenor), am közelről egy kis virág illata érzik. Lehet hogy idővel ez a kevés jó illat kikopik a ruhából és csak ez a gusztustalan szaga marad? Ezért érzem a pólómon, a szvetteren is? Főleg akkor jön elő ha felemelkedik a testhőmérsékletem, lehet ez akár ülő helyzetbe is a suliba, amikor a szvetteremben ülök, ezért mindig levetem olyankor, és már nem érzik. Ha ez lehet a gond mit ajánlotok, valami más öblítő van ami nem ilyen gusztustalan szagú (hasonlít a pálinkára)? 18/F
2014. márc. 31. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak neked büdös. Használjatok más márkát, vagy a sajátodat mosd te, öblítő nélkül. Nekem otthon van egy virágom, nyáron, mikor virágzik, állandóan a hányinger kerülget tőle, a családban meg mindenki mondja, milyen jó illat van a szobámban.

Nekem semmi bajom a Lenor öblítőkkel, de ha neked nem tetszik, tényleg térj át másikra, tudom, milyen idegesítő lehet egy szag, amit állandóan magadon érzel...

2014. márc. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!