Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Puffadás, gyomorfájás, hol...

Puffadás, gyomorfájás, hol hasmenés, hol székrekedés? Mitől lehet ez, mert már szinte majdnem minden nap ez van?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek ehhez hasonló problémája?
2014. márc. 31. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze.

Refluxom és IBS-em van.

Nálam gasztroenterológus szakember állította fel a diagnózisokat, kezelnek mindkettőre gyógyszeresen és azóta rendben van minden.

Neked is ezt ajánlom.

Mert egyáltalán nem biztos, hogy pont ezek a problémáid, ugyanis más betegségek is okoznak ilyen tüneteket, így biztosat csak orvos mondhat.

2014. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak ijesztgetni, de a vastagbéldaganatnak is ezek az ismertetőjegyei. Úgyhogy ne tétovázz, irány az orvos.

Persze ehettél romlott ételt, vagy nagyon bekajáltál...

2014. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Du-án 17 óra körül egy pohár vízbe tegyél bele 2 evőkanál búzakorpát.Idd meg.Ha marad a pohárban búzakorpa,addig tegyél mindig vizet rá,míg el nem fogy a korpa. Utána még minimum 2 pohár vizet igyál amíg lenem fekszel.Reggel éhgyomorra 1.2 pohár langyos víz.És rá fél órára tudsz menne WC-re.Én sok hashajtót kipróbáltam.1 hónapja ezt iszom és a hasam nem fáj,nincs székrekedésem,és sokkal jobb a gyomrom. Mikor kefirbe vagy joghurtba tettem akkor nem volt jó.Érdemes kipróbálni. Egyszerű de hatásos.
2014. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!