Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Forduljak-e pszichiáterhez?...

Forduljak-e pszichiáterhez? Több lent

Figyelt kérdés
Folytonosan pánikroham jön rám és nem tudom, hogy felkeresek-e egy szakembert. A stressz okozza szerintem 15 éves fiú vagyok. És ingyenes pszichiáter létezik? Mert suliban láttam hogy ott van de ugye neki nem kell fizetnem?! És ugye neki ugyan úgy kötelezhető titoktartásra mint bárki? Szóval ha elmondok neki valamit az ő nem mondhatja el másoknak!?
2009. dec. 20. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mondhatja el senkinek,de az asszisztensekkel nem árt vigyázni.Ők eléggé dumásak.Szakrendelők is vannak,és ingyenesek.
2009. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Először keresd fel a háziorvosod, neki mondd el a panaszaid, ő tudni fogja hogy kihez kell fordulni ilyen panaszokkal.

Sőt, orvost is tud ajánlani, ingyeneset!

Nem feltétlen pszichiáterre van szükséged, lehet csak pszichológushoz elég elmenned, de mondom, a házi doki jobban fogja tudni.

2009. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az iskolapszichologus szerintem tökéletes ehhez. Ha komolynak látja a helyzetet, úgyis továbbküld.
2009. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Létezik ingyenes pszihiáter, és ezzel a problémával menj mielőbb orvoshoz.
2009. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat tényleg de most arra kérek választ, hogy forduljak e pszichológushoz/pszichiáterhez
2009. dec. 20. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz,mond el neki a problémádat,és akkor ő beutal.Nem kell tartanod semmitől,rengeteg ember szenved ebben a betegségben,és ha időben lépsz,akkor kigyógyítanak belőle.Csak tényleg az a fontos,hogy szakember kezeljen.
2009. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sajnos pánikbeteg vagyok feltétlen menj pszichológushoz

de mindenféle bajodról tudnia kell a háziorvosodnak is engem is ő utalt a megfelelő helyre.Ezen lehet segíteni ne ess pánikba csak a szép és nyugodt dolgokra gondolj.Ez egy lelki eredetű probléma ha feltárják a gyökeréig akkor az már siker.Engem a humorérzékem és az elszántságom tartott életben eleinte.Ma már ha néha bele is rondít a napjaimba teljes értékű embernek érzem magam.Csak ne fordulj be csinálj valamit ami érdekel én festettem olvastam Hofit hallgattam.Egy jó röhögés felér egy adag

gyógyszerrel.Mindig arra gondolok ha problémám van hogy ez is elmúlik egyszer ugyan mennyire változik tőle az életem?Akármi van vegyél egy nagy levegőt döntsd el mi zavar és hogy ez tényleg akkora baj-e hogy megéri idegeskedni rajta.Van aki a stressztől infarktust kap, valaki cukros lesz mások agyvérzést gyomorfekélyt kapnak

hát nálunk meg csak a bili borult fel és besokalltunk.Ennyi.Ezt is lehet kezelni majd rájössz neked mi a jó.

2009. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!