Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok,45 és a suliban...

14 éves vagyok,45 és a suliban állandóan vernek mert sovány vagyok. Már nagyon elegem van, nemtudok se hízni se izmosodni egyszerűen ilyen vagyok. Mit kéne tennem hogy befejezzék ezt? KOMOLY KÉRDÉS

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 14:09
 1/5 A kérdező kommentje:
45 kg*
2013. máj. 9. 14:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom fiú vagy.

Ha vernek, az nem játék, beszélj az osztályfőnököddel. Lehet, hogy később durvább dolgok jönnének, jobb elejét venni.

Egyébként olyan ételeket egyél, melyeknek nagy a kalóriaszáma, és fogyassz sok fehérjét. :) Ha így sem megy, akkor lehet, hogy el kellene menni dokihoz, mert valami oka van, ha nem tudsz hízni.

2013. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van. Vagy addig vamzerolod őket a tanároknak, amíg leszállnak rólad, vagy visszaütsz. Mindkét verzíóban számíthatsz még verésre, de azt így is, úgy is kapnál. Én azt mondom, üss vissza. Valószínüleg megvernek, de nem leszel csicska. Legközelebb megint üss vissza. Akkor is kapni fogsz, de az már az utolsó verések egyike lesz. De MINDIG üss vissza, lássák, hogy betelt a pohár és aki pofán ver, az visszakapja. Hiába hiszed azt, hogy erősebbek, az ütés ugyanúgy fáj nekik is. Belehalni nem fogsz, a monoklik eltűnnek és ettől csak erősebb leszel. Mint a Frodó-gyerek a Huligánokban. Az elején milyen kis ratyi mulya alak volt és a végére milyen rideg lett már. Ezt a filmet minden tizenévesnek csak ajánlani tudom.

Amúgy ezeket nem most találtam ki és nem is okoskodásnak szántam. Engem is betaláltak annak idején és szóltam a bátyámnak, hogy csesztetnek, de csak annyit mondott, hogy sk üti szét a számat, ha szégyent hozok rá. Kénytelen voltam kiállni magamért...

Viszont, ha cigányokról van szó, inkább hagyd a francba. Ezesetben szülőkkel együtt irány a yard, különben csak akkor lesz vége, ha meghalsz.

2013. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gazi válasza:

Én nem hiszem, hogy a többi 14 éves gyerek több lehet 45-50 kg. Ez inkább önbizalomhiánynak tűnik.

Először fejben intézd el a dolgokat saját magaddal.

2013. máj. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha vernek! akkor állj ki. magadért!!! csak ennyit tehetsz ha gyengébb vagy!! állj ki magadért és tisztelni fognak... vagy íratkozbe önvédelmi sportra! :)

vagy mond meg nekik hogy kezdjetek a saját suly csoportjukkal !

2013. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!