Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orrsövénymütét gyógyulási ideje?

Orrsövénymütét gyógyulási ideje?

Figyelt kérdés
3hete mütöttek, de még eldugulgat főleg az egyik, orrcsepp után kicsit jobb, ez nagyon gáz igy? múlt héten volt kontroll kiszivott valamit akkor nagoyn szelelt de azóta se. mondta két hétig orrcseppezek még. két hétig nem fujhattam orromat, lehet azért dugul el ? de aztmondta szép egyenes átjárható lett...de ugyanugy krákogok még, orrhangomm is van, számon veszek elvegot, torkom kiszárad, 3hét még kevés idő a teljes gyógyulásra ???? magánorvos csinálta nem kevés pénzért, ezért is parázok nagyon.....

2014. ápr. 16. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom megmondani mennyi idő volt, nekem egyszerre volt a mandulaműtét és az orrsövényműtét, de két hét múlva már mentem vissza dolgozni, és akkor már semmi nem volt. Annyit mondott a doki, hogy emelni még óvatosan emeljek, és a nagyon poros és nagyon meleg levegőt kerüljem még.
2014. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de mikor érezted h tökéletesen szelel? és kapsz rendesen levegőt???
2014. ápr. 16. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, azóta rendesen kapok levegőt.

Nekem nem kellett leszíni semmit, és így orrcseppet sem kellett használni.

2014. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!