Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés mennyire fájdalma...

Körülmetélés mennyire fájdalmas? Benn tartanak-e éjszakára, ha úgy van, illetve mennyi a gyógyulási idő?

Figyelt kérdés
16/f
2013. dec. 10. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Egyes Te meg egy büdös paraszt. Provokálsz ok nélkül, de a kérdésre nem válaszolsz...

Állítólag nem fájdalmas, mert helyi érzéstelenítéssel végzik. Gyógyulás pár hét (3-4). Éjszakára nem feltétlenül tartanak benn.

2013. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
16 évesen altatni fognak szóval magát a procedúrát nem fogod érezni, utána meg kaphatsz fájdalomcsillapítót. 1 napos beavatkozás, tehát reggel jössz, este mész.
2013. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Korod miatt biztosan altatnak .A műtét előtti napon kell

a kórházban bent lenni már.Semmi fájdalmat nem érzel.

Ha műtét után,ha semmilyen gond nincs ,pár órával rá mehetsz is haza.

A többiről príviben,ha érdekel .

2013. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Max 6 hét a gyógyulás. Nekem maga a seb nem fájt, hanem a varratok ha beakadtak akkor fájt. Kamilla tea viszont sokat segít.
2013. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Engem az zavar,hogy ha suliba kell menni észreveszik.
2013. dec. 10. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű nem mész suliba. 3 hétig anno én sem mentem amikor fitymaplasztikám volt. ja és am sem ajánlatos én akkor otthon pihentem mert ha megerőlteted magad hajszálér megpattanhat

jobb metélés után otthon lenni, különben meg adnak igazolást

2013. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Nekem utana fajt sokkal, amikor hasznalni akartam volna, nem ajanlom senkinek a teljes korulmetelest

Es valoban latjak, tipikusan be is szolnak erte magyarorszagon....

En lebeszelnek mindenkit a mutetrol, aki ilyenre menne, ha van mas lehetoseg

2013. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha pénteken lesz a műtét, akkor hétfőn már mehetsz suliba, max torna órára és uszodába ne járj! Gyógyulási idő 4-6 hét. Semmit nem fogsz érezni, mert teljesen fájdalommentesen el lehet érzésteleníteni azt a területet, utána pár napig lesz kellemetlen. Nem fognak éjszakára benntartani.

Érdemes megcsináltatni, mert nem csak neked lesz jobb és egészségesebb, hanem a barátnőid is hálásak lesznek majd érte!

2013. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csanti: ne izgulj, többen átestek már ezen, mint gondolnád! Légy férfi!
2013. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%

Nem, attol nem leszel ferfi, ha levagatsz valamit magadrol. Attol csak hulye leszel, vagy olyan frusztralt, mint az 55%os csaj, aki evek ota minden kamaszt arrol akar meggyozni, hogy vagassa le a fitymajat.

Nem kicsit beteg az ilyen... :(

2014. febr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!