Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A stressz miatt lehetséges,...

A stressz miatt lehetséges, hogy kemény az egész jobb oldalam?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete hőemelkedésem van és hasi fájdalmaim. Elküldtek sebészetre, vérvételre, hasi ultrahangra is. A hasi ultrahangon minden negatív lett, a vérképem is tökéletes lett, sebészeten se találtak semmit. De a jobb oldali hasi részemnél ilyen daganat szerűt, vagy izomcsomót vagy én nem tudom mit találtam és az egész jobb oldalam kemény. Ez lehet attól is, hogy egyfolytába görcsölök meg stresszelem magam? Ha sehol nem találtak semmi, akkor biztos nem lehet semmi bajom. Azt mondták menjek el nőgyógyászhoz, mert lehet, hogy valami olyan problémám van. Én nem tudom mi lehet ez, lehet, hogy annyira görcsöltem már, hogy ennyire megfeszültek az izmaim? Lehetséges ez? Meg tudtok nyugtatni, hogy semmi komoly és esetleg mit tudnék csinálni, hogy elmúljon? Előre is köszönöm
2008. júl. 25. 21:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!