Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik jobb stressz és feszült...

Melyik jobb stressz és feszültség ellen? Magne B6 vagy Béres Magnézium?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok és folyton tele vagyok ideggel görccsel feszültséggel!Állandóan rossz kedvem,gyomor idegem van és mintha egy nagy szikla lenne a szívemen!Tehát most nagyon magam alatt vagyok!Nem tudom melyik lenne a jobb ezek ellen és miből mennyit kell beszedni...:S:S:S
2011. márc. 10. 13:49
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a Magne B1B6B12 és kálcium.De szerintem valami enyhébb nyugtató is megteszi hatását.
2011. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen problémám van, és én borsmenta teát (nem a filtereset, hanem teaboltban vettem borsmentát) és köménymagos teát is szoktam inni, ezek nagyon jók. Emellett szedek reggelenként magne B6-ot :) Remélem Neked is beválik, egy próbát megér ;)
2011. márc. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
valeriana :)
2011. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!