Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Páromat mivel tudnám leszoktat...

Páromat mivel tudnám leszoktatni az állandó köröm melletti bőr rágásáról, és a száj rágásáról?

Figyelt kérdés

3,5 éve együtt vagyunk, és amióta ismerem (előtte is) csinálja ezeket.

Véresre, gyulladásig rágja a bőrt a köröm mellett a kezén.

Borzalmasan néz ki, és már teljesen bedagadt ott bőr, illetve a szája is sokszor tele van ilyen logó bőr nyúlványokkal, és fogmosásnál véreznek is neki...


mindig rászólok, és akkor 10 másodpercig nem csinálja, de 1 percen belül 4x kell szólni. Azt mondta, jól esik neki, és hogy nem érdekli ez, hogy csupa gyulladás és fertőzőtt mindene...


Szerintetek kinövi? 23 éves...


2014. ápr. 22. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt kell mondanom, ha ő nem akar erről leszokni, akkor te semmivel nem fogod tudni leszoktatni sajnos. :(
2014. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a rágás mellett állandóan levágja a bőrt, azt is véresre, kisollóval... és a bőre próbálja ezt a sok terrort azzal kompenzálni, hogy megkeményedik néha ott a maradék kis bőr, ami annál jobban zavarja őt, és 2x durvábban neki áll rágni, amíg fel nem tépi a bőrt... azt mondta, már nem is érzi, hogy csinálja.


szerintetek ez beteges?

mert szerintem nem normális.

Ha utazik, ha beszélgetés, ha netezik, ha telefonál, állandóan ezt csinálja, és mindig keresi az ajkaival, hogy hol kemény a bőr és mit tudna MÉG lerágni.

2014. ápr. 22. 19:11
 3/4 A kérdező kommentje:
én csak aggódok, és nem engem zavar, hanem a bőrét, mert csupa gyulladás. :(
2014. ápr. 22. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
A bőr rágása azt is jelentheti, hogy visszafojt valamit, ezéet azzal bünteti magát h lerágja a bőrét és ezáltal fájdalmat okoz magának. Belső feszültség az oka.
2015. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!