Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 napja szédülök és fáradékony...

3 napja szédülök és fáradékony vagyok, alacsony a vérnyomásom 94/60 és állandóan éhes vagyok. Hiába eszem utána el sem telik 1 óra és újra éhes vagyok. Í Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam azon, hogy terhesség... Barátommal 5 napja feküdtünk le először és az elmúlt 5 napban többször is. Védekeztünk de volt hogy elment gumiba és utána újra lefeküdtünk de gumi nélkül és félek úgy bekerülhetett valami. Van rá esély hogy emiatt terhes leszek/vagyok? 5 nap után még nem jelentkeznek ilyen jelek terhességnél szerintem. Terhesség vagy túl sok sextől ilyen előfordulhat? Vagy mi lehet a háttérben?

18/L



2014. márc. 19. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, ennek semmi köze a terhességhez :)
2014. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kimerült vagy a sok sextől.A sex rengeteg energiát emészt föl,olyan mintha edzőteremben nyomnád órákon keresztül.Igyál több folyadékot,mert valószínűleg kiszáradtál,ugyanis a sex során sok folyadékot is veszítessz.Egyetek vitamindús ételeket,aztán hajrá csak így tovább!:-)
2014. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!