Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi idő amíg kiürül a...

Hadrianuspopus kérdése:

Mennyi idő amíg kiürül a Roccutan a szervezetből?

Figyelt kérdés
Fél évig szedtem, a kezelés alatt csak annyi volt a mellékhatás hogy száraz volt a bőröm, és a szám. Most márciusban hagytam abba , és ezek a panaszaim meg is szűntek. Pattim sincs már viszont amióta abbahagytam sokszor vagyok álmos, könnyen elfáradok és rengeteget kell aludnom hogy kibirjam a hétköznapokat.

2014. ápr. 26. 19:26
 1/9 anonim válasza:
Egy hónap amíg kiürül. Érdekelne mennyit dobozzal szedtel be es hány kg vagy ?:)
2014. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát sajnos azt nem tudom pontosan megmondani mennyi dobozzal szedtem be , 6hónapon keresztül szedtem és kissé rendszertelenül mert alapbol egy nap 2őt kellett volna de volt amikor csak egyet vettem be. 55kiló vagyok. És kicsit megijedtem mert olvastam fórumokon hogy van akinek 1év után is voltak mellékhatásai :S

pajzsmirigy eredményem jövöhét kedden érkezik.

2014. ápr. 26. 19:48
 3/9 anonim válasza:

Értem köszi, bár azt elfelejtettem leírni hogy a 10 vagy 20 mg-osbol szedtel?


Bocsi hogy ennyit kérdezek csak kíváncsi vagyok.

2014. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ja es ha én betartom/megfogadom amit a fórumokon írnak akkor még mindig pattis lennék :D. Nekem többet ér az orvos szava mint noname emberé
2014. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az orvosnak az az érdeke hgoy minnél több receptet felírjon mert az nekik pénz... nekünk viszont nem tesz jót. Jól gondold meg mit veszel be. Én megbántam de már késő
2014. ápr. 26. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
mit bántál meg rajta? azt hogy szép lett az arcod? vagy hogy fáradékony vagy? menj sportolni, vitamindús táplálkozás és kész.
2014. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1. Annyira nem javult tőle a bőröm 2. Olvasd végig a betegtájékoztatót...

3. hülye aki beveszi és meg is érdemli (sajnos én is az voltam)

ezt a gyógyszert nem is értem hogy nem tiltották be eddig

2014. máj. 2. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:

az enyémet fullra rendbe rakta anno, semmi baj nem volt Hála Istennek :D


(ha te nem szedtél be eleget, akkor ne bánd, visszafog jönni az eddigi régi, sőt talán még több pattanás is)


testtömeg*140 gramm izotretinoin


60 kilós embernek kell 8400 mg. 14 doboz, a 20mg-osból.

2014. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
utolsó. 14 doboz????? :O 60 kiló vagyok, 20 éves októberbe kaptam az első iéyesmi gyógyszerem egy hónapig szedtem, idén májusig szép volt a böröm, most jöttek vissza az lpból csak homlokon levő patik az egész arcomon, mellkas, nyak... mindenhol.... ujra felirták.. most szedem a 20mg-at a 14. tabit veszem be egynap egyet. a homlokom már szép.. az arcom még borzasztó.... ez azt jeenti h kellene még 1-2 hónapnyi adag nekem? na de 14 doboz az 14 hónapnyi adag az nagyon meredek :OOO életbe is szeretnék maradni azért :O
2016. jún. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!