Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Belement a szemembe egy pici...

Belement a szemembe egy pici csepp hypo rögtön bő vízzel több percig öblítettem ahogy a flakonra volt írva ez elég vagy menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem is biztos,hogy a szemembe ment csak a fejem felé ment pár csepp csak a szememnél is éreztem valamit
2012. dec. 13. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

nah, gondolom mar megoldodott! irj majd, hogy mi lett veled! gondolom nem olyan nagy a problema, ha nem a mentot hivtad hanem a gyik-re irtal:)

A savmarodas (mint a hypo) nagyon fajdalmas, igy szerintem tudnal rola, ha a szemedbe ment.

az elsosegely szerint bo vizzel kimosas (tobbszor is akar!), majd klinika. laikusnak ennyit kell tennie, ja es nem art magaddal vinni a tisztitoszer flakonjat is, hogy az orvos tudja mi omlott konkretan a szemedbe. A szem szaruhartyajanak a hamjat sertheti a sav marodas, de ez viszonylag gyorsan gyogyul, megis meg kell nezni, hogy mennyire sulyos illetve elkezdeni a megelozo kezelest, antibiotikum szemcseppel, hiszen hamserules miatt kiszolgaltatott a szem a korokozokkal szemben. Remelem jol vagy!

2012. dec. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

semmiség!

jól kimostam kipislogtam nem érzek semmit csak egy kis mikrocsepp volt

2012. dec. 15. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem rég műtötték a szememet, és pont volt bent egy emberke. Neki is belement a szemébe, de neki 100%-os. Ő is többször kimosta magának. Aztán amikor bejött még ott is kimosták neki, és nem lett semmi baja. De azért nem árt megnézetni. Ha van egy aprócska szaruhártya sérülésed kapsz rá egy szemcseppet. Csak párszáz forint, és megelőzheti hogy valami baj legyen. Megéri.
2012. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi!

Van szemcseppem

raktam is bele többször!

ez szerencsére csak 5%-os háztartási volt

2012. dec. 26. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!