Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fogok valaha gyarapodni? 165...

Fogok valaha gyarapodni? 165 centi vagyok 45 kiló, nagyon idegesít, mert rengeteget eszek és nem gyarapszok, mellette sokat mozgok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hozzátenném veseelégtelenségem van és nem kaphatok vesét, ezért életem végéig dialízisen maradok. Srác vagyok 21 éves és nagyon elkeseredve érzem magamat. 17 évesen is ennyi voltam és reménykedtem, hogy még gyarapszok a korral, de nem. Pedig az erőnlétem jó. 10 kilómétert simán le tudok gyalogolni, 3-at lefutok. Nem vagyok vérszegény se, pedig a legtöbb vesebeteg az, minden a helyén, csak ilyen tökvékony vagyok. A legrosszabb, hogy nem férfias. :(

2014. ápr. 29. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
testépítés futás helyett, de beszélj az orvosoddal, mi az, amit lehet!
2014. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
testépítés nem jöhet szóba a nagy fehérjebevitel miatt. :S
2014. ápr. 29. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
pont ezért írtam, hogy beszélj az orvosoddal, mit lehet! Viszont súlyzós edzésre van szükséged, nem futásra.
2014. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vegyesen táplálkozom, ha emellett, elkezdenék súlyzózni, akár gyarapodhatnék is? 55 kiló számomra az álom súly, de az rengeteg izomzat!
2014. ápr. 29. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, kevesebbet de fogsz. Ha magas a szénhidrát beviteled, akkor nőhet az izomtömeged lassan.
2014. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!