Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az ház hogy 18 éves korom óta...

Az ház hogy 18 éves korom óta antidepresszánsokat és nyugtatókat szedek?

Figyelt kérdés

Generalizált szorongásra, depresszív zavarokra, kényszeres tünetek stb..


Zoloft-ot szedek és rivotrilt! Zoloft-ból legmagasabb dózis. Most 22 éves vagyok. Szedtem már coaxil-t, rudotelt és xanax-ot is!



2014. máj. 1. 10:11
 1/3 A kérdező kommentje:
kérdésben ház helyett gáz akar lenni csak most is tele vagyok nyugtatózva és figyelmetlenebb vagyok!
2014. máj. 1. 10:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Maradjunk úgy,h borzasztó egészségtelen és álkezelés.


Én 18 évesen idegösszeomlással kerültem a pszichiátriára,öngyilkos rohamokkal és csak mikor kitört,egyetlen nap vettem be gyógyszert.De jó pszichiáterhez is kerültem,aki nem engedte.


Nálam az ok két a pszcihopata szülő volt,aki lelkileg,apai részt testileg kínzott.


Hosszú eredmény volt leküzdeni a stresszt és megtalálni a lelki békét,de én gyógyszer nélkül tettem meg.Igaz az Orváncfű nevű gyógyteát évekig ittam,mert nekem nagyon jó volt,különösen este lefekvés előtt.

2014. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Röviden: Gáz! Bővebben: Állj le ezekkel a szarokkal! Csak elnyomják a bajt, de azt is csak addig amíg szeded őket, ezektől soha nem fogsz "meggyógyulni". Pszichiáterek "rögeszméje" (és érdeke is egyben...) a gyógyszerezés.

Fel kell építened saját magadat, nem a "könnyebbik" megoldást választani.

2014. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!