Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nutridrinket felirhat orvos?

Nutridrinket felirhat orvos?

Figyelt kérdés
Nos, igaz hogy egyszer irt már fel, de akkor csak két hétig ittam, aztán el feledkeztem róla, akkor én kértem hogy irja fel, de most új orvosunk van, félek elküld kivizságlásra, nagyon vékony vagyok, mindig az voltam, de két éve volt teljes kivizsgálásom tükrözések, pajzsmirigy stb, és nem találtak semmit. arról nem is beszélve hogy évente vizsgáltak mert hipochondriám van és mindig jártam a sürgösségire ... na szóval, felirhatja a kérésemre? nem akarok újra átesni minden vizsgálaton, 160 cm 40 kg lány vagyok, genetikailag, szüleim vékonyak voltak, de nagyon zavar hogy mások piszkálnak, meg engem is zavar tükörbe nézek és nagyon megvisel, az étvágyammal nincs gond, sokat eszek napi 5x.

2014. máj. 5. 04:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bár vékony vagy, de nem vagy kórosan sovány. Magamból indulok ki, én is pont ennyi voltam 20 évesen. Én az orvos helyében nem irnék fel nutridrinket, szerintem nincs rá szükséged.
2014. máj. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy van,ahogy az első válaszoló írta. Ha alkatilag,öröklötten vagy vékony,azon nem nagyon tudsz segíteni. A Nutridrink amúgy sem arra van,hogy egy normálisan táplálkozó embert hízlaljon,hanem olyannak,aki nem tud vagy akar rendesen táplálkozni,ezért nem jutnak a szervezetébe a szükséges tápanyagok. Attól te nm fogsz hízni,ha már amúgy is rendesen eszel.
2014. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát végül vettem vény nélkül, és naponta megiszok kettőt, normális étkezés mellé, kipróbálom 2 hónapig, aztán kiderül. Mindent megadnék egy +5kg hizáshoz.
2014. máj. 5. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!