Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudnátok ajánlani nekem füldugót?

Tudnátok ajánlani nekem füldugót?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van tapasztalata benne, mert sajnos elég zajos környezetben kell élnem, és már hetek óta alig tudok aludni.

2014. máj. 10. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van szivacs, szilikon és viasz. A szivacs is jó, de könnyen kijön, viszont olcsó. A viaszos és a szilikonos vagyok hasonló, de a viaszos szerintem nagyon könnyen törik, a szilikonos viszont a legdrágább. Nekem az utóbbi van meg és szeretem, de annyira nem a legjobb megoldás, mert engem például zavar ha benne van a fülemben hallom a saját szívdobogásom.
2014. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod a viaszosat amit a dm-ben vagy a rossmanba lehet kapni 600ft.bnagyon jól szigetel.semmit nem fogsz hallani az utcai zajokból.Csak az a hátránya hogy előfordulhat hogy reggel eldugul a füled a viasztól fájni fog egy kicsit.egy idő után nekem is ez lett.Èn most egy másikkal szemezek sleepsoft ez drágább.hangszűrős ès kènyelmes.ès szellőzik a fül
2014. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. :)Akkor szerintem a sleepsoftot fogom kipróbálni elsőre, a neten is csak jó dolgokat olvastam róla
2014. máj. 10. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd megírod hogy milyen? :) Ènis olyat szeretnèk:)
2014. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!