Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek normális, hogy az...

Szerintetek normális, hogy az utóbbi években ilyen sok front van?

Figyelt kérdés

Mindig is ennyi front volt itthon, és ilyen sűrűn kettős front volt, vagy vmi nem stimmel az időjárással?

Korábban nem voltam front érzékeny így nem is figyeltem, de kb. két éve sajnos az lettem. Ahogy nyomon követem már emiatt, nem tudom, de úgy tűnik számomra, mintha feltűnően jóval több kettős front lenne idén, mint mondjuk tavaly volt. Ez vajon normális? Ne is reménykedjek abba, hogy mondjuk jövőre kevesebb lesz? :D



2014. máj. 17. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális vagy sem, röviden és tömören: ez van. A tavaszra, kora nyárra amúgy is jellemző a változékony idő. Télen meg annyira egysíkú volt, ha visszaemlékszel. Bizonyos számú változásnak lenni kell az év során, csak a megszlása mutathat nagy szórást. Lehet szépen elosztva hetente, kéthetente 1 front. Lehetnek egymás hegyén-hátán a frontok de aztán cserébe télen 1-2 hónapig nincs front.
2014. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, tavaly tavasszal szerintem nem volt ilyen sok kettős front, mint idén tavasszal! :(
2014. máj. 17. 17:08
 3/3 anonim válasza:
hát konkrétan ma hajnali 1kor össze estem a buszon a barátnőm szeme előtt....nem vagyok egy pehely súlyú, jó erőben vagyok, de ez nekem is sok volt, még sosem történt ilyen velem!
2014. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!