Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez normális? November 6. án...

Ez normális? November 6. án császároztak, és még mindig fáj a belső varrat (akkor is ha nincs front) ha normális, meddig fog fájni?

Figyelt kérdés
nem folyamatosan csak néha, van hogy belenyilal
2012. febr. 12. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Másfél éve volt császárom, de még most is érzem néha. Szurkál, nyilall. Általában összefügg az időjárással vagy a testi változásokkal (mensi előtt, peteéréskor) vagy esetleg, ha esetleg feszült vagyok, tehát a lelki dolgok is kihatnak rá. Szoktam mondani, hogy a vágásom kezd Harry Potteres lenni, csak neki a homlokán van, nekem meg a pocimon. :)

Na, szóval sok mindent megérzek a vágásban, ez van.

Ameddig nem fáj igazán, csak kellemetlen és furcsa, addig nincs gond.

Ha aggódsz, mutasd meg dokinak.

2012. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 13. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is szoktam érezni néha, pedig nekem is rég volt már a császárom.

Furcsa érzés néha, de már azóta többször is voltam dokinál, és soha nem talált semmit, úgyhogy mondhatom, hogy "természetes" ez az érzés.

Idővel enyhült az érzés, de nem múlt el.

2012. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!