Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szív ultrahangon volt valaki?...

Szív ultrahangon volt valaki? Mennyibe kerül? Én mi a menete?

Figyelt kérdés
Köszi
2014. máj. 26. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hol mennyibe kerül? Ugye nem gondolod, hogy mindenhol egyformák az árak? Ez olyan mintha ezt kérdeznéd, hogy egy autó mennyibe kerül...
2014. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
magánrendelésre gondoltam és átlagba mennyibe kerül
2014. máj. 26. 12:34
 3/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha orvosilag indokolt, akkor ingyenes.
2014. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Magánrendelésen nem tudom, nézd meg az általad választott orvost, van-e honlapja.
2014. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már néztem nincs honlapja de azért köszi
2014. máj. 26. 12:36
 6/13 anonim ***** válasza:

Magánrendelésen az ár teljesen változó.

Amúgy meg a menete, levetkezől felülről, megmondják hogyan feküdj, rádnyomják az ultrahangot és megnézik a szívedet.

2014. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Magánrendelőben? Most aztán leszűkítetted a kört. 5 ezer ft-tól 40-50 ezerig terjedhet csak maga az UH vizsgálat díja, attól függően, hogy hova mész és akkor ebben még nincs benne az orvosi konzultáció díja ami szintén kb ilyen árakkal mozog.

Javaslom inkább telefonálgass és kérdezősködj.

2014. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olyan 15e magasságában lehet Budapesten a magán ára. Bekennek zselével és rádnyomnak egy kis szerkentyűt, amit utána huzigálnak össze-vissza és egy képernyőn nézik a szivecskét.
2014. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én voltam többször is. Állami kórházba ingyenes, magánnál nekem 7000 Forint, de az csak az ultrahang, a konzultáció, receptirás stb. még plusszba. Amúgy elég jó és gyors vizsgálat,mivel vannak problémáim így én elég sűrűen megyek, de elsőre se aggódtam. Úgyhogy nyugi. :) Hamar levetközöl, rádnyomja a zselét, megmondja h feküdj, hová tedd a kezed és elkezdi nyomni a készüléket, a szívedre.
2014. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi! És megkérdezhetem hogy melyik magánrendelőbe jársz?
2014. máj. 26. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!