Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menjek orvoshoz? Vagy mi...

Menjek orvoshoz? Vagy mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Egy hónapja dolgozom folyamatosan éjszakai műszakban. 8-9 órákat, és heti 1 szabadnappal. 21,.én megjött a mensim, akkor voltam először rosszul, szédülés, hányinger, elsötétült a világ...Most 3 napja megint ez van, csak a fejem is fáj, meg zavartság is társul a tünetekhez. Őszintén szólva betegszabira nem merek elmenni, mert egy hónapja vagyok a munkahelyemen, és félek, hogy kirúgnának, vagy valami. Viszont ma éjjel is rosszul lettem. A mensim 5 napig tartott. Mit tegyek?


20L



2014. máj. 30. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, menj el a háziorvoshoz a szabadnapodon.
2014. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne, de a héten már nincs több szabadnapom. Mondjuk most megkérdeztem a főnököt, ő azt mondta, menjek orvoshoz minél hamarabb, mindegy mennyi időre írnak ki.
2014. máj. 30. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem jutsz el orvoshoz, szerintem szedj multivitamint vagy vasat.
2014. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor már meg is van a válasz, főnököd elengedett, menj el a háziorvoshoz. Lehet, kimerültség, vérszegénység, vérnyomásgond, stb.
2014. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, menj betegszabira, pihenj többet és egyél egészségesebben (ideális: zéró gabona, sok hús, belsőségek, sok zöldség + vitamin kiegészítés minimum C, D-vitamin).


Illetve léteznek speciális gyógytornák, amik segíthetnek még.


Nem ideális: sajnos senkit nem érdekel az egészséged ezen a világon, sajnos sokakkal megeshet az, hogy ha betegek és pihenésre szorulnak, tényleg kirúgják őket. Rabszolgák vagyunk, fel kellene fogni és együtt változtatni ezen.. Reméljük neked megmarad a munkahelyed ÉS rendbe is jössz! :)

2014. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!