Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan növeszthetném meg...

Hogyan növeszthetném meg hosszúra a hajam?

Figyelt kérdés
Abba a hibába estem hogy elegem lett az eddig hosszu hajamból... levágattam és napokig sirattam nagyon hiányzik . de, olvastam hogy az élesztőtöl gyorsabban nő. szerintetek használhat? vagy tudtok valami tippet? a válaszokat:Köszönöm
2009. dec. 30. 23:03
 1/4 anonim válasza:
100%
Igen, az élesztő az hatásos.Semmiképp se fesd a hajad.3-6 havonta vágassál belőle egy minimálisat(ez azért jó,mert felfrissül a hajad és 2-szer több nő vissza mint amit levágattál,tapasztalatból mondom).És tegyél rá tojás sárgáját,barnasört,vagy ecetet!(Tudom az ecet meg a tojás brutálisnak látszik,de szakemberek állítják hogy ez jó)!!!!
2009. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én olyat hallottam a stressz is gyorsítja. (de az nem jó) de ha már kezelhetetlen félhoszúra már megnő a hajad, (akkor mikor elég hülyén néz ki, mert se összekötni, se fül mögé tűrni nem lehet), akkor már ne add fel! kitartás!
2009. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat a tojásos tényleg brutál de ha használ... köszi
2009. dec. 31. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:
A vitamin- és ásványianyag-hiány lelassítja a hajnövekedést. Erre vigyázz!
2009. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!