Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos fáradtság, aluszéko...

Folyamatos fáradtság, aluszékonyság vagy 10-15 éve, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Úgy érzem magam, mintha folyamatosan egy köd venne körbe, csak nézek ki a fejemből. Hét napból 5x biztosan, talán a hétvégén nem, mikor sikerül többet aludnom. Az alvásigényem eléggé eltér a feleségemétől, de ez a probléma korábban is jelentkezett, bár utóbb, mióta együtt lakunk rosszabb lett. Nekem nem elég a napi 6-7 óra alvás. Úgy vettem észre, hogy az ideális 8-9 óra lenne és még így is sokszor kívánom a délutáni legalább egyórás szúnyókálást. Na, olyankor vagyok igazán éber.

Nem voltam emiatt orvosnál, viszont a vérképemet más miatt nézték, ami elvileg rendben, egyedül a fehérvérsejtek száma volt magas, mert akkor éppen gyulladásom volt. Nem hiszem, hogy 10-15 éve beteg lennék, ez valami más.

Valakinek ötlete vagy hasonló tapasztalata?


2014. máj. 30. 14:37
 1/10 A kérdező kommentje:
33 éves és férfi vagyok, ha ez segít a válaszolóknak.
2014. máj. 30. 14:37
 2/10 A kérdező kommentje:
Jah, és a hallásom elég érzékeny. Bizonyos hangok vagy monoton beszéd (általában női) elég idegesítő tud lenni. Sokszor családtagokra rászólok, hogy ne kiabáljanak, mert sérti a fülem a hangzavar. Ilyenkor valóban emelt hangon beszélnek, de a többség szerint ez nem zavaró...
2014. máj. 30. 14:44
 3/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Rengeteg dolog okozza, se sokszor pl. dezhidratáltság, vagy sóhiány, de lehet depresszió, szervi gond, vagy akármi.
2014. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet érzékeny az idegrendszered, de akár szívbetegség is okozhatja.
2014. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hogy vagy jobban?
2014. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Serr válasza:

Nem biztos hogy neked is ez a bajod mint nekem de azért érdemes megnézni egy cukros tesztet. Én is ilyen voltam és kiderült hogy inzulin rezistens vagyok.


13L

2014. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

# 6 13L


Köszi! És mit lehet tenni, ha valakinek ez a baja?

2014. jún. 6. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdemes első kőrben vitamin hiányra gondolni mert engem is küldtek mindenhova de pár napja több vitamint szippantok és jobban vagyok.
2014. jún. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

# 8

Mit szedsz? Milyen vitaminokat érdemes szedni?

2014. jún. 20. 12:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyolcas vagyok. Én most per pillanat csak ott tartok hogy több zöldsi gyümit tolok és már ezektől is jobban vagyok,nem tudom mennyi és milyen hatás fokkal szívódik fel de több erőt érzek magamban. Persze még hohes-c és tsa italok zöldséglevesek stb is bejátszik. De venni fogok valszeg egy mega one daily izét asszem ez a neve,jónak tünik.
2014. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!