Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jobban leszek? Ki vagyok...

Jobban leszek? Ki vagyok száradva?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor sok alkoholt fogyasztottam és ez miatt kiszáradtam, szilveszter napján alig ittam folyadékot, kb.2 deci vizet csak.A kiszáradás jeleit vettem észre magamon, szédülés, rossz közérzet, hányinger, fejfájás.Ez van már szilveszter óta.
2010. jan. 3. 06:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
De azóta sem ittál folyadékot? Próbáld meg azt, hogy egy liter vízben elkeversz egy evőkanál konyhasót, és apró kortyokban - hangsúlyozom, hogy apró kortyokban - elkortyolgatod. Attól talán jobban leszel, ezt javasolják azoknak is, akik súlyos hasmenésben szenvednek.
2010. jan. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még valami: ha nem leszel jobban, akkor irány az orvos!
2010. jan. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ittam sok vizet, ma 6decit eddig, tegnap 1-1.5 litert, tegnapelőtt 2 litert, annyira rossz hogy nem múlik el a szédülés:(
2010. jan. 3. 08:04
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
De nem a vízhiánnyal, hanem az ásványi anyag hiánnyal van a baj! Egyébként is a csapvíz nem jó, minimum ásványvizet vagy teát kell inni ilyen esetben! Próbáld ki, amit tanácsoltam, a sós vizet. Ha attól sem leszel jobban, akkor irány az ügyelet.
2010. jan. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy elkaptál egy vírust és az kínoz. Arra is jó a tea.
2010. jan. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, jobban vagy már?
2010. jan. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ittam azóta fél liter vizet, egy kockacukrot és sót is ettem, a vérnyomás/pulzusom jó, viszont a szédülés megmaradt és kicsit olyan mintha be lennék még rúgva, szédelgek.
2010. jan. 3. 08:49
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem leszel jobban pár órán belül, akkor menj el az ügyeletre. Lehet, hogy tényleg csak vírus. Lázad, hőemelkedésed nincs?
2010. jan. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nincs lázam.Az orvos szerintem kiröhögne, azt mondaná hogy ittam szilveszterkor akkor vessek magamra.
2010. jan. 3. 09:19
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondanod, hogy ittál. Elég annyit, hogy rosszul vagy és szédülsz.
2010. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!