Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy 24 éves egészséges nőnél...

Egy 24 éves egészséges nőnél mekkora az esélye a hirtelen szívhalálnak?

Figyelt kérdés

Gyógyulófélben lévő pánikbeteg vagyok,de még mindig rámtörnek a "hullámok", hogy meg fog állni a szívem. :(


Mindenféle vizsgálaton voltak, semmit nem mutattak ki, a családomban nem volt szívbeteg.


Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat :)


24/L



2014. jún. 24. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Ha a családodban nem volt szívbeteg, és semmilyen rendellenességet nem állapítottak meg nálad, akkor annak az esélye, hogy váratlanul szívvel kapcsolatos rendellenesség miatt elhunysz, kb. 0,5%.
2014. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Gyakorlatilag nulla.
2014. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) A kérdést elírtam,természetesen én voltaM a vizsgálatokon :)
2014. jún. 24. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

A hirtelen szívhalálra egészséges embernek az esélye NULLA.

Akinek hirtelen megáll a szíve annak többnyire meglévő szívbetegsége van illetve intenzív megterhelésnek van kitéve.

Ha egészséges vagy semmi félnivalód nincs...

2014. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, a legjobb, ha a családodból valaki tisztességesen megtanulja az újraélesztést. Nem mintha szükséged lenne rá, de a tudattól meg fogsz nyugodni. És nem utolsósorban, másokon is segíthetnek, ha egyszer szükség lenne rá...
2014. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!