Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megkóstoltatok már valamelyik...

Megkóstoltatok már valamelyik testnedveteket vagy hasonlo dolgot magatokról/ból? Seb, pattanas, takony stb

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 00:02
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
80%
A példàid ritka gusztustalanok,én véletlenul màr kostoltam fulzsirt és keseru..! azert veletlenul,mert turkàltam a fulembe és mivel ràgom a kormom,késobb elfelejtettem,h hol volt elotte az ujjam,ezert bekerult a szàmba..
2010. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
te beteg vagy xDD ..najó ezt enm hagyhattam ki.. amúgy szerintem kiskorában takony az mindnekinél előfordult.. seb.. hát nem igen valószínű, különös gusztul kell pattanás megkóstolásához, saját vére is megvolt sokaknak szerintem, valamint biztos vagyok benne h sokaknak akarva akaratlanul sjaát izzadság... most így több nem jut eszembe.. de... mégis milyen ambicióbol tetted fel ezt a kérdést? :D
2010. jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
sebet, pattanást és sz.art, pisit leszámítva mindent
2010. jan. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
XD. Ilyenről nem tudok. A zsepim szokott ilyenekkel foglalkozni. Illetve néha megharap pár szúnyog:) Lehet te megetted ami az orrlikból jön, azért vagy ilyen zöldfülü még xd. Kedves egészségedre :P Az utána következő gyomorrontást a wc-be tessék :)
2010. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

hiaba hulyeztek le sztem sokan megzabaljak a cuccukat.. en siman kostoltam mar a fikamat sztem nincs is rossz ize, pisit nyaltam, a szarhoz nincs gusztusom,

mellesleg csajok h a spermat lenyelitek akkor a fika miert lenne rosszabb... aki meg gusztustalannak tartja sztem az a legnagyobb alszent es meg szart is evett az tuti

2010. jan. 5. 00:17
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez magánszféra,ki mit eszik, nekem pont felfordult most tőle a gyomrom!! Szószerint
2010. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
na ha hánysz akkor kostold meg miutan kijött h milyen kivancsi vagyok!!!
2010. jan. 5. 00:29
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
A seb nem testnedv, a belőle jövő vér igen, arra volt már példa, de csak azért, mert megvágtam magam papírral, és el kellett gyorsan állítani a vérzést, erre a nyál jó. Sós, de jobb, ha az ereimben van. :-)
2010. jan. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Izzadság tuti ment már az arcomról a számba, a taknyomat max. kicsiként zabáltam meg:) A pattanáshoz,vizelethez, kakihoz nem volna gusztusom. A sebet meg nem értem, arra a barnára gondolsz, ami lejön a tetejéről? Na, azt sem kostóltam emlékeim szerint, bár fene tudja, kiskoomban miket ettem meg.:D
2010. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%

Minden embernek és palántáiknak van olyan korszaka, amikor kóstolgatja ezeket a dolgokat. Egyetértek a kérdezővel, aki undorkodik, az vagy álszent, vagy már elfelejtette a gyerekkorát és nagyon sajnálatra méltó. Én is, kakin pisin kívűl mindent kóstoltam, 7-tizen egy-két éves koromig. Manapság már nem szoktam.

A sebet, azaz, ami a sebből "ehető" azaz a VAR még ma is lecsúszik néha. :)

2010. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!