Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megkóstoltatok már valamelyik...

Megkóstoltatok már valamelyik testnedveteket vagy hasonlo dolgot magatokról/ból? Seb, pattanas, takony stb

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 00:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vért, mert kiharaptam a számat. Lehet, hogy gyerek koromban a többit is megkóstoltam, de arra már nem emlékszek.
2010. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%
második válaszoló vagyok de nem bírom ki.. ezt hogy. egyátalán.. áá. nem is értem hogy valaki. .hogy minek.. egyszerüen.. De most komolyan mi vett rá hogy feltedd ezt a kérdést? Bocsánat hogy eztmondom... de ez eléggé abnormális dolog.. am se nem vagyok álszent és nem is eszem.. de.. egyszerüen.. nem értelek.. mien indok venne rá valakit hogy a saját patanását megkóstólja?..vagy úgy egyáltalán válaszolj lécci mert én teljesen levagyok döbbenve..
2010. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%
Én este,fürdés előtt szoktam szedegetni a lábujjaim közé gyűlt piszkot....ez még jobb nyáron,mikor annyi minden kerül oda....Hát ba...s ez milyen egy abnormális kérdés!?Baráti társaságban feltetted már? xD
2010. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
54%
kiskoromba ettem a taknyom.. de ha kinyomom a pattanásom és általába ráfröccsen a tükörre azt mindig lenyalom a tökörről
2010. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
26%
Én már minden létező dolgot megettem magamról amit csak lehetett! Bőr,csípa, takony, száraz genny, fülzsír(bár az szar) pisi, kaki, seb...
2010. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

amit mashol nem mertel itt megkerdezheted

ennel hulyebb kerdeseket is lattam mar itt, de lehet h ti vagytok azok akik azt kerdezik meg h baj-e ha nem szartam 5 napja mert a pasimnal nem merek stb

2010. jan. 6. 12:02
 17/27 anonim válasza:
100%
Véremet kóstoltam csak. Ja meg a fülzsírt óvodás koromban, nem szándékosan. A többi undorító.. Amúgy meg aki már kóstolta a szart elárulhatná milyen íze van xD
2010. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
a szart meg en se kostoltam e szerintem szar ize lehet :D
2010. jan. 6. 15:42
 19/27 anonim ***** válasza:
24%
Én is mindent megkóstoltam magamon amit csak lehetett. Kivéve a kakit ahhoz nekem sincs gusztusom. Sose értettem azokat az embereket akik nem kóstolnak meg dolgokat magukon mert undorodnak tőlük..tök álszentség. Pedig nincs is rossz ízük.
2010. febr. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Fingkirály ***** válasza:

01-06 09:29 -> YOU ROCK! :)))


Nekem is sokminden volt már meg. Takony, csipa, pattanás fedele, genny (na az RITKA rossz ízű 1 valami), lehámlott talpbőr, orrszőr, lekapart var, vér, köröm, ilyesmik. Ja és persze p*ncilé (az ráadásul nem is saját, hanem máááásé) :) Pisi-kaki nem, ahhoz nincs gusztusom.


A takonyevés amúgy állítólag egészséges dolog, mivel a cucc maga a test egyik védelmi vonala, eredetileg átlátszó, szagtalan-íztelen nyálka, amibe az orrba jutó mindenféle mikroorganizmusok beleragadnak és legyengülnek/elpusztulnak. Ha nem kifújod, hanem megeszed, a testedbe jut, ahol a második védvonal, a fehérvérsejtek megszaglásszák, majd elpusztítják-lebontják a benne levő bacikat. Ha pedig megtanulták, hogy hogyan kell elpusztítani, akkor esetleg később is sikerrel szállnak szembe velük, amikor éppen fertőzni jönnének nagy számban - ergo ugyanaz a mechanizmus, mint a védőoltások esetében.

2010. ápr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!