Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék ellene? Egyre...

Mit tehetnék ellene? Egyre rosszabb és remény veszett vagyok, fontosak lennének a tanácsok. (A többi lent)

Figyelt kérdés
Már egy éve hogy súlyos depresszióval és szorongással küzdök, ami nagyjából most nyáron kicsit enyhült de egy újabb gond jött elő vagyis nem is újabb mert eddig is küszködtem önértékelési gondokkal. Rémálmaim vannak hogy ráállok a mérlegre és 80kg mutat és össze-vissza eszek, de ez a valóéletben egyáltalán nem így van, egy nap egyszer eszek ha úgy van akkor sajnos kétszer (kérlek ne ítéljetek ez miatt..) nagyon rossz mert akár egy falatot eszek, és rögtön öltözök sportruhába és megyek futni vagy mozogni. Az egész környezetem már veszekedik velem hogy egyek , mert van hogy egész nap nem vagyok hajlandó enni pl: délután 3 óra volt és azóta semmit se ettem terveztem bemenni a városba és a szüleim addig nem engedtek el ameddig nem eszek egy falatot.. már járunk pszichológushoz de most egy időre szünetet tartunk mert különös bajom nincs sőt egyáltalán nincs, csak nagyon zavar hogy nem nem tudok nyugodtan enni mert rögtön ütöm be az internetbe mennyire hizlal az éppen fogyasztott étel.. Sportolok rendszeresen 9 éve hogy kézilabdázok de az eredményem ahogy változik az étrendem egyre rosszabb. Mellette persze futni járok és L-karnitint iszok hogy jobban fogyni bírjak. Nagyon elvagyok keseredve mert mindenki elméletileg "gebének" lát, de ha a tükörbe nézek egyszerűen egy gusztustalan testet látok.. Ha valakinek netán valami tanácsa vagy ötlete van nagyon örülnék neki és a válaszokat előre is köszönöm !
2014. júl. 1. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Amint belátod, a viselkedésed tiszta őrültség. Sok benne az ellentmondás. Írd be a googliba: anorexia és sok segítő oldalra találsz. Ha nem ébredsz rá, hogy beteg vagy, készíts végrendeletet és ha futni jársz, tedd azt egy temető, vagy krematórium körül, hogy lásd, rövidesen hová kerülsz.

Elnézést, durva voltam.

2014. júl. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a koplalás egészségtelen, ráadásul falási rohamokhoz vezet, tehát nem jó megoldás. a soványság sem egészséges. ha így folytatod, beteg leszel és bele is halhatsz.


keress meg valakit, aki ért a testépítéshez/fogyáshoz, hogy segítsen.

ráadásul az alultápláltság erősít a depresszión, a sport tovább rontja a helyzeted.


a pszichológusok meg általában nem oldanak meg semmit, legfeljebb függővé tesznek a nyugtatókkal.


ha gondolod, keress meg privátban és adhatok pár tanácsot, de nem ígérem, hogy kezeli foglak.

a legjobb az lenne, ha lennének barátaid a közeledben, akik foglalkoznak veled.

2014. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!