Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Náthásan elmenjek így táborba?

Náthásan elmenjek így táborba?

Figyelt kérdés
Holnap mennék egy egyhetes táborba, viszont rettenetesen megfáztam köhögök orromat fújom, így elmenjek? 14/L

2014. júl. 8. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Sinupret-et próbáld meg szedni közbe(homeopátiás gyógyzser), nekem segítet ugyaniylen szituban. 14/F
2014. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj. Egyrészt rossz közérzettel te sem fogod élvezni a tábort, másrészt még a többieket is végigfertőzöd.
2014. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél be aszpirint, üld be jó meleg vízbe, igyál teát, és feküdj le hamar.

Ezt követően holnap meglátod majd, hogy hogyan vagy. Ha nem leszel jobban, akkor nagyon nincs értelme elmenni, mert úgyis csak szenvednél.


Tudom milyen rossz ez, egyszer én is így jártam. :( De ha az ember beteg, sajnos nincs mit tenni.

2014. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*ülJ be jó meleg vízbe
2014. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, délután indulnánk úgyhogy még addig kúrálom magam, meg viszek aszpirint ha megyek
2014. júl. 8. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!