Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Náthásan elmenjek velük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Náthásan elmenjek velük színházba?

Figyelt kérdés

Holnap mennénk színházba a barátommal és az anyjával meg a húgával. Nagyon várják már, a barátom is mindig mondogatja hogy de jó lesz, meg mennyire várja. Ugyanígy vagyok én is. A gond csak az, hogy megfáztam és kapar a torkom. :S

Kérdésem: elmenjek velük? Mert semmiképpen sem szeretnék csalódást okozni nekik. + már egy régebbi eseményt lemondtam, mert ugyanígy megfáztam. Nem szeretném megismételni.

Mit tanácsoltok? Van valami gyors és hatékony tipp nátha ellen?


Köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 29. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem elviselhetetlenül rossz a közérzeted, akkor szerintem egy kis torokkaparás nem lehet akadálya, ha igazán el szeretnél menni. Ha én nagyon el akarok menni valahova, akkor föl sem merülne bennem, hogy egy kis nátha visszatartson. Talán nem valami más baj van itt, amiért kibúvót keresel?
2012. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Neeem, Isten ments hogy kibúvót keressek, csak nem akarom őket is megfertőzni. :S Ciki, ha elmennék náthásan?

Mert a közérzetem jó, csak hát ez a torokkaparás és orrfolyás :S

2012. nov. 29. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd, feltételezem, hogy a barátoddal ezen kívül is találkozol, így őt simán megfertőzheted máskor is. Ő pedig továbbadhatja a család többi tagjának. Gondolom zsebkendő lesz nálad, abba tüsszögj, stb. és ne nyúlj hozzájuk, ne pusziszkodj velük, ne hajolj közel hozzájuk, egyébként is ebben az időszakban az utcán is megfertőződhetnek, nem feltétlenül tőled fogják elkapni. De ha ennyire izgat, akkor kérdezd meg őket, hogy nem bánják-e ha náthásan mész!
2012. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és addig is vegyél gyorsan torokfertőtlenítő tablettát, igyál sok teát, gőzölj, nyomd tele magad C vitaminnal és maradj meleg helyen!
2012. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2012. nov. 29. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Neocitran és menj csak el
2012. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igenigen, rengeteg Neocitránt iszom (persze max. napi 4). Mindenképpen meg szeretnék javulni valamennyire holnapra :D

köszönöm neked is!

2012. nov. 29. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!