Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka a következő...

Mi lehet az oka a következő jelenségnek? Meredeken felfelé nézéskor néha ájulás előtti jelenségeket tapasztaltam.

Figyelt kérdés
Pl. egy könyvtárban és a magasabban lévő polcokra néztem fel meredeken, ekkor pár másodperc után elkezdtem szédülni, tompa fejfájást, furcsa rosszullétet éreztem. Valami olyan furcsa, rossz érzést, mint amit elájulás előtt szoktak érezni az emberek (kezd beszűkülni a látómező stb.). Gyorsan lejjebb kellett tekintenem, leültem és elmúlt ez az érzés. Amúgy nem vagyok sem tériszonyos és máskor pl. nem okozott semmi gondot az, hogy akár egy tv-torony tetejére, vagy az égre nézzek fel. Tehát az esetek 95 %-ában minden gond nélkül nézek felfelé. De 2-3 alkalommal már tapasztaltam ezt a furcsa jelenséget. Mi okozhatja?
2010. jan. 7. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem vérnyomásingadozás,nem túl magas,vagy alacsony,nem tudod??
2010. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem nagyon ingadozik, de előfordulhatott.
2010. jan. 7. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!