Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetetlen reális pulzust...

Lehetetlen reális pulzust nézni nálam, más is volt már így?

Figyelt kérdés

Régebben is mindig stresszeltem attól, hogy megmérik a vérnyomásom és pulzust is néznek, nem tudom, talán az orvosi rendelőkkel van valami bajom tudat alatt.

Mióta kismama vagyok állandóan méricskélnek, és egyre idegesebb leszek tőle, mert mindig megjegyzik, hogy milyen magas a pulzusom. (a vérnyomás rendben van)


Most már ott tartok, hogy az otthon/munkahelyen teljesen normális max 85-ös pulzusom méréskor felugrik kb 125-130-ig is. Persze hiába mondom a védőnőnek, hogy egyébként egyáltalán nem magas, már kezd kétségbe esni, hogy ki kell vizsgáltatni kardiológián.


Én meg csak még idegesebb leszek, mert gyerekkorom óta túlműködik a szimpatikus idegrendszerem, könnyen kerülök ilyen vészreakciós állapotba, komolyan, mi köze ennek a szívemhez?


Pszicho gyógyszerekkel meg talán nem most kéne elkezdeni tömni magam.


Én vagyok az egyetlen ilyen "jó" páciens? :(



2014. júl. 10. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenkié felugrik, méréskor. De ez egy teljesen normális életjelenség. Ne izgasd magad miatta.
2014. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!