Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 0,25ös Xanaxtól lehet bajom...

0,25ös Xanaxtól lehet bajom ha beveszem elalvás előtt? Ezt ajánlották, hogy egy picit legalább tudjak aludni. Vagy a frontint. Szerintetek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, sajnos már legalább 2 hete nem alszom. Sokat stresszelek, napközben pedig rosszul vagyok (fáj a fejem, szédülök stb)Kivizsgáltattam magam, de nincs semmi bajom. A panaszaim viszont nem múlnak.Nagyon szeretnék már legalább egy jót aludni..

2014. júl. 14. 14:09
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Szerintem inkább próbáld ki a citromfű teát és mellette próbálj sportolni, jól elfáradni - eltávolodni a gondjaidtól. Tudom, h nehéz, de meg tudod oldani. Tapasztalat.

A Fronti, Xanax gyógyszerek és rájuk lehet szokni. Még fiatal vagy ezekhez!

Egyébként, ha csak a bogyókban látod a kiutat, ott van még a magneB6 és a milgamma is.

2014. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Jah, függő leszel kb. már néhány hét után. Én kb. 5 éve szedek ilyeneket, mert annak idején fölírták, és NEM tudom elhagyni holott többször próbáltam, de ha már egy ideje szeded, és nincs, mert pl. elfogyott, az olyan, mint a POKOL!!! gyomorgörcs, szédülés, hányinger, szétszórtság, fejfájás, fulladás.....volt hogy elfogyott és amellett h nem tudtam még egy pohár vízet se nagyon meginni, annyira görcsölt a hasam, és ezáltal hányingerem volt, nem voltam képes a kávét a csészébe önteni. mellé öntöttem kajakra, pedig nagyon figyeltem, de annyira olyan topa voltam meg remegtem is. Ha tudtam vna h ilyen függőséget okoz,akkor soha nem szedtem vna be egy szemet se, akkor tudtam meg h milyen addiktív, amikor egyszer elfogyott, és nem értem rá irati újat, rendelés itt meg csak hetente egyszer van....már azt is észreveszem, ha késöbb szedem be,mert pl. nem érek idöben haza, ezért egy idöben magammal hordozgattam a gyógyszert.....sztem ne vegyél be se xanaxot, frontint, helex et, vagy akár rivotrilt, még ha az orvos írja föl akkor se kezdd el.!!!!! Volt olyan, h ellopták a gyógyszeremet, mert van, aki alkohllal kombinálva szeret tölle kábulgatni omfg az orvos meg azt hitte, h eladtam és nem írt ki újat, aztán olyan rosszól lettem, h az űgyeletre kellett mennem, de amikor mentem már ugy éreztem magam mintha nem is szilárd talajon lépkednék áááánagyon szar. ne szedjél ilyet....sztem inkább tedd azt h egy-két éjszakát nem alszol, hanem pl. egész éjjel netezel, vagy tV napközben meg fárasztó munkákat csinálj, előbb-utóbb bisztos h fogsz tudni aludni ;)
2014. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Elfáradok napközben, mindig csinálok valamit, hogy fáradt legyek, ezzel nincs is baj. Mégsem tudok aludni. Szedtem Valerianat, semmi. És magneb6-ot is szedek, továbbra sem vagyok jobban. Ezen sajnos már egy citromfűtea nem segít.. :(
2014. júl. 14. 14:28
 4/24 A kérdező kommentje:
Egy szemtől csak nem leszek tán függő :( Nagyon szeretnék már egyet aludni legalább de SEMMI nem segít, hidd el ha a gép előtt ülök az se jobb(am telefonozni szoktam már két hete minden éjszaka, mégsem alszok) úgyérzem ebből már nincs kiút
2014. júl. 14. 14:31
 5/24 anonim válasza:

Mi az ami nyomaszt? Be tudod határolni mi tart ébren? Egy szemtől tényleg nem leszel függő, de csapda, rá lehet kapni!

Tényleg tapasztalás a részemről - de én szerencsére le tudtam tenni - nem úgy, mint sokan.

Nekem szakítanom kellett a barátommal - persze később jöttem rá :-)

2014. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én is szedem és utána is kérdeztem orvosoknál. Ha pár hónapig szeded se lehet rászokni évekig kell szedni de az is inkább lelki kötödés és nem testi,ha így érthető. Amúgy annyira gyenge gyógyszer hogy sok helyen Európában nem is lehet kapni 0.25-öst csak 0.5-est. Nyugodtan szedd be kb egy félóra múlva álmosabb leszel picit és ennyi,nem fog kiütni ha erre gondolsz. A 2 hete nem alvás az elég aggasztó azért,ha orvos látott (volna) akkor biztos írt volna valami nyugtatót. Üdv.
2014. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Az egészségem állapota nyomaszt, mindig félek valamitől, mióta a bölcsességfog műtétem volt azóta vagyok rosszul.Most pl attól félek, hogy tetanuszom van(amit persze a google igazol, szájzáram van fejfájás stb) most pl attól félek hogy lebénulok, mert senki nem hajlandó komolyan venni, hogy rosszul vagyok és nem játszok rá a dolgokra.. nem akarok 19 évesen meghalni, vagy ami mégrosszabb bénult lenni.. :_(( De így, hogy minden egyes egészségügyi tesztem hibátlan..(Aminek persze örülök, de így nincs meg a probléma oka)? Hogy is várhatnám, hogy komolyan vegyenek, biztos azt hiszik ez a szórakozásom..

Minden este úgy fekszem le, hogy reggel minden más lesz. De nem. Nem más semmi, ugyanúgy fáj a fejem, ugyanúgy szédülök.. áhhh..

2014. júl. 14. 14:43
 8/24 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok. Ez inkább lelki probléma,menj orvoshoz szerintem lehet hogy pánikbeteg vagy,tudnék mesélni én is :D Az elég baj hogy nem alszol én egy ilyen éjszaka után össze csuklanék.
2014. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Igen, az orvos nekem is ezt mondta. Viszont három hét után elvonási tüneteim voltak - pont olyanok (intenzívebben) ami ellen szedni kezdtem . A két hete nem alvás tényleg nagy gond és meg kell oldani valóban. de a "nyugicuki csak tüneti kezelés sajna. 19 évesen sok gonddal kell manapság és életkorból fakadóan is szembenézni, az igaz - de ezt is meg tanulni kezelni, és csak végső esetben nyugtató. Bár persze nem tudom mekkora gond terhel!
2014. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én nem érzek kötödést,igaz csak egy db 0.25-öst szedek elalvás elött,nekem inkább használ mint árt,persze nem akarom szedni túl sokáig. Ez nem azt jelenti hogy ne keressen más megoldást a gondjára és tömje magát bogyókkal de ha ilyesmi van amit leírt akkor a kisebbik rossz hogy bekap pár altatót szvsz.
2014. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!