Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek megváltozna-e a...

Szerintetek megváltozna-e a mentalitása egy szociál fóbiás, depressziós embernek akkor, ha megnyerné az ötös lottó főnyereményt?

Figyelt kérdés
Létezik az hogy ha az anyagi gondokra nem kell figyelnie akkor felszabadultabban és lazábban fog mozogni a társadalomban? Vagy pont hogy még befele fordulósabbá változik, és esetleg meghülyül az illető?

2014. júl. 16. 15:21
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ha arra használja a pénzét, hogy olyan felsőbb körökbe juthasson, ahol eddig nem lehetett vagy utazgat ide-oda akkor talán. A másik verzió az, hogy minden egyszerűbben megy, sőt.. már ki sem kell mozdulni semmihez.. de ebbe egy idő után bele lehet őrülni, viszont a fóbia miatt egyre jobban úgy érzi, hogy ez a legjobb döntés, így csak rosszabbodik a helyzete.
2014. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják a pénz nem boldogít. Viszont igen boldogtalanná is tud tenni,ha nincs. Nekem nagyon jól jönne egy lottó ötös. :)
2014. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.


Nálam nagyobb szüksége keveseknek lehet erre.

De sajnos erre az esély a 0hoz konvertál.

Pszichés betegség miatt munkaképtelen vagyok.

2014. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na akkor legyen szerencséd , mondjuk egy 4-es az ötösön akkor mikor 3-4 misit lehet nyerni, kevés fele oszlik, ugyanis az ötöst, azt nekem kell elvinnem :P
2014. júl. 18. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
én valószínűleg akkor beiratkoznék ilyen külföldi nyelvtanulós dolgokra és utazgatnák mindenfelé, úgyhogy az csak javítana valamit gondolom :D
2014. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csakhogy még várhatunk a nagyobb halmozásra mert elvitték ... -.-
2014. júl. 23. 10:10
 7/9 anonim ***** válasza:
a mocskok >:(
2014. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért a kövi héten mennyi lesz a "jackpot"??:DD
2014. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem , mert a betegsége nem pénz függő. szerintem még jobban parázna.Mentál betegségek nem a pénz okozza. Orvosra költhetne belőle, és talán meggyógyulna
2014. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!