Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Balaton Sound betegseg?

Balaton Sound betegseg?

Figyelt kérdés

Elnezest a címert,kicsit hatasvadasz viazont a kerdesemmel szorosan osszevag.A lenyeg,hazajottem a soundrol,pontosan kedd delbe,durvan keso delutan ereztem egy pillanatra valamit,szedules megzuhanas,fogalmam sincs,valami fura dolgot.Ezt kovetoen,estefelere ez egyre tobbszor jelentkezett,amikor is lefekudtem,folyamatos hangokara riadtam fel,mintha a fulembe kiabalt volna valaki,de csak egy pillanat muve volt,felroadtam es semmi.De ez durvan 5percenkent ahogy megint becsuktam a szemem.Szerda reggelre mar csak egy enyhe tompasagot ereztem magamon,neha szedulest es mintha homalyosan latnam a vilagot.Most van csutortok reggel de az erzes tovabbra sem valtozik,viszont a hangok illetve remeges eltunt.Azonban a tompasag megmaradt.Hozzakell tennem,eleg sok drogot fogyasztottam,azonban rengeteg vitamint calciumot es vizet iszom folyamatosan.megsem javul a helyzetem.Kerek. mindenkit,ne kezdjen el drogosozni stb.Rendszeresen nem elek ezekkel,egyszeruen csak egy felvilagositast szeretnek kerni.Ha utoljara hetfo reggel fogyasztottam drogot,akkor miert ra 36orara jelentkezik az elso tunet.Es sound elso napjatol kezdve miert voltam mindig jol.Letezik olyan h drog mergezes,ami esetleg kesobb ut ki?

a valaszokat elore is koszonom az ekezetekett pedig elnezest,telefonrol irtam



2014. júl. 17. 07:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%

Basszus, ha drogoztál, akkor mégis, mit csodálkozol azon, hogy rosszul vagy??

Örülj neki, hogy nem haltál bele. Az agyadat mindenesetre már eldrogoztad, hiszen írni azt nem tudsz rendesen.


Megérdemled, hogy beteg lettél.

2014. júl. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Mi a f***nak drogozol?! Széjjel drogoztad már az agyad -.-
2014. júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Igyad tovább a vizet és aludjál. Meghalni csak nem fogsz.
2014. júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Emberek,azert drogoztam mert ugyerzem egy evben egyszer a munka meg minden mellett kiengedhetem a gozt.Nekem ez a het errol szol,nem az elso evem.Tudom mi az a lejovo.Most igazabol mar csak tompasagot erzek.A legnagyobb gond az,hogy nem ertem miert most...Az epito jellegu kritikakat koszonom,hidd el meg a leepult agyammal is valoszinu tobbre vittem mint te.Azok valaszt azonban kulonosen varom,akik tenyleg hasznos informacioval tudnak szolgalni.

Koszonom

2014. júl. 17. 08:25
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Sötétítsd be a szobát,igyál sok vizet.

Egyél egy pár falatot.

Pihenj le.

Ne kapcsolj tvt,zenét semmit.

Legyen jó levegő,csend és sötét a szobában.

2014. júl. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Orvoshoz pedig azert nem megyek,mert ez igazabol meg tunetnek sem mondhato....
2014. júl. 17. 08:26
 7/21 A kérdező kommentje:
az utolsonak koszonom!
2014. júl. 17. 08:26
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit!

Esetleg egy csokit betolhatnál.

Kicsit megnyomná a cukrodat.

Én snickerst szoktam.

2014. júl. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Ha nem írtad volna, hogy drogoztál, akkor is elég egyértelmű lett volna, ez volt az első gondolatom. Ezek ilyen utóhatások, eltarthatnak pár napig, akár egy hétig is, attól függ mit és mennyit fogyasztottál. Pihenj csendben, természetben, igyál sokat, egyél mértékkel és normális kaját.
2014. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
elég baj, ha droggal tudsz lazítani. Tényleg, mist aztán kipihent vagy, mi? Szánalmas.
2014. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!