Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Balaton Sound betegseg?

Balaton Sound betegseg?

Figyelt kérdés

Elnezest a címert,kicsit hatasvadasz viazont a kerdesemmel szorosan osszevag.A lenyeg,hazajottem a soundrol,pontosan kedd delbe,durvan keso delutan ereztem egy pillanatra valamit,szedules megzuhanas,fogalmam sincs,valami fura dolgot.Ezt kovetoen,estefelere ez egyre tobbszor jelentkezett,amikor is lefekudtem,folyamatos hangokara riadtam fel,mintha a fulembe kiabalt volna valaki,de csak egy pillanat muve volt,felroadtam es semmi.De ez durvan 5percenkent ahogy megint becsuktam a szemem.Szerda reggelre mar csak egy enyhe tompasagot ereztem magamon,neha szedulest es mintha homalyosan latnam a vilagot.Most van csutortok reggel de az erzes tovabbra sem valtozik,viszont a hangok illetve remeges eltunt.Azonban a tompasag megmaradt.Hozzakell tennem,eleg sok drogot fogyasztottam,azonban rengeteg vitamint calciumot es vizet iszom folyamatosan.megsem javul a helyzetem.Kerek. mindenkit,ne kezdjen el drogosozni stb.Rendszeresen nem elek ezekkel,egyszeruen csak egy felvilagositast szeretnek kerni.Ha utoljara hetfo reggel fogyasztottam drogot,akkor miert ra 36orara jelentkezik az elso tunet.Es sound elso napjatol kezdve miert voltam mindig jol.Letezik olyan h drog mergezes,ami esetleg kesobb ut ki?

a valaszokat elore is koszonom az ekezetekett pedig elnezest,telefonrol irtam



2014. júl. 17. 07:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

",hidd el meg a leepult agyammal is valoszinu tobbre vittem mint te."


Ember, te tényleg nagyon eldrogoztad az agyat. :D

Egy csóró kis senkiházi vagy, aki drogozik, és még írni sem tud. Biztos többre vitted, ja. :D

Megáll az ész, ez a nap vicce. :D

2014. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
*agyad
2014. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Norbbb válasza:
Csao, nekem ugyanez van, azzal a kivétellel, hogy én nem drogoztam semmit, csak ittam 4 napig. Elég masszivan. De azon agyaltam, hogy lehet kaptam vmi Ginát, h kiraboljanak, de nem tűnt el semmim. Az tuti, hogy önszántamból nem drogoztam. Voltam dokinál is, elmondtam a tüneteket, de elsőre semmit nem tudott mondani a szédülésről. Idegesitő, mert 3 napja nem tudok dolgozni a hülye emiatt. Remélem azért csak elmúlik és semmi komoly. Az is lehet, hogy bekaptunk vmi virust a Balatonból, vagy az ottani kajából.
2014. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

mdma használat után könnyű összeszedni kisebb betegségeket. gyengébb az immunrendszer. eleve a sok tánc miatt is gyengébb.


esetleg az is gond lehet, hogy a szerotonin szinted leesik és lassan termelődik vissza. pl banán állítólag segít ebben.

2014. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13-as, az is lehet, hogy kaptál egy nagyon csúnya napszúrást.
2014. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Norbbb válasza:

Szia Kérdező!


Elmúltak már a panaszaid? Mert nekem még nem. Már kezdek hozzászokni, hogy minden reggel úgy ébredek, mint akit fejbe vertek. Autót vezetni nem merek, mert nem érzem biztonságosnak. Közérzetem jó, aludni jól tudok, csak felébredek és szédülök. Voltam vérvételen, de a hagyományos dolgokra összpontosított vizsgálat nem mutatott ki semmi kirívó eltérést.


Nem tudjátok max meddig tarthat ez az állapot, ha vmi bekevert partydrogtól van? Mikor kezdjek el aggódni? Felcsörögjem Zachert, hogy benéznék egy toxikológiai vizsgálatra? :) köszi


Hétfőn első utam a fül-orrgégészetre vezet, hogy vizsgálják meg, hátha a belső füllel van valami. Ha ott sem tudnak mit mondani, akkor neurológia.

2014. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nekem ugyan ez volt hétfőtől kezdődően,ma javult egy kicsit. Homályos látás,bágyadtság,enyhe légszomj. Nem toltam semmit csak ittam elég sokat. Nem igazán tudom hova tenni,de már tavaly is lebetegedtem Sound után durván 3 hétre. Ahol százezer ember összegyűlik ott tuti lesz egy kis vírus is főleg,hogy egy fesztiválon a higiénia mindig kifogásolható. szóval sok víz,pihi,alvás :)
2014. júl. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
En szerencsere jobban erzem magam,bar meg neha most is elojon a szedules,remelem ti is jobbam vagytok!egyebkent,mar eskuszom kivamcsi vagyok,hogy ez mi lehetett,mert a sajat barati/ismerosi korbol is sokan panaszkodtak.Aki meg a nap pepoenjanak tartja h tobbre vittem,es egy drogos vagyok az ker em vegye fel velem a kontaktot privatba.Felreertes ne essek,nem fenyiteni akarlak mert "beszoltal a neten" egyszeruen csak szeretnem megmutatni milyen igazsagtalan is az elet!
2014. júl. 24. 02:24
 19/21 anonim ***** válasza:
Mivel írni sem tudsz, ezért elég egyértelmű így is, hogy milyen ember vagy, ehhez nem kell kapcsolatot felvenni. Az ilyen drogosoktól meg amúgy is az ég mentsen inkább mindenkit.
2014. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 cli_hlt ***** válasza:

Sima alvásmegvonás is képes ilyen tüneteket okozni. Mivel a kérdező nem mondta, hogy mit fogyasztott (gyanítom, hogy kannabisz, MDMA és/vagy amfetamin, esetleg LSD, vagy a hasonló kiszerelésű 25i-NBOME) ezért teljesen lehetetlen megmondani, hogy a kábítószer(ek) okozzák-e a tüneteket, vagy sem.


Az egyik ritka tünet, a "felrobbanó fej szindróma" ( [link] ) akkor szokott jelentkezni, ha az ezt megtapasztaló kimerült.


Mivel amúgy is tompaságról, fáradtságról számolsz be, valószínűleg a bulizás miatt megzavarodott a biológiai órád, és/vagy/e miatt nem tudtad magad kipihenni.


Pótold be a pihenést úgy, ahogyan azt előzőleg is javasolták.


Csak kíváncsiságból: mit/mennyit fogyasztottál?

2014. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!