Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Balaton Sound betegseg?

Balaton Sound betegseg?

Figyelt kérdés

Elnezest a címert,kicsit hatasvadasz viazont a kerdesemmel szorosan osszevag.A lenyeg,hazajottem a soundrol,pontosan kedd delbe,durvan keso delutan ereztem egy pillanatra valamit,szedules megzuhanas,fogalmam sincs,valami fura dolgot.Ezt kovetoen,estefelere ez egyre tobbszor jelentkezett,amikor is lefekudtem,folyamatos hangokara riadtam fel,mintha a fulembe kiabalt volna valaki,de csak egy pillanat muve volt,felroadtam es semmi.De ez durvan 5percenkent ahogy megint becsuktam a szemem.Szerda reggelre mar csak egy enyhe tompasagot ereztem magamon,neha szedulest es mintha homalyosan latnam a vilagot.Most van csutortok reggel de az erzes tovabbra sem valtozik,viszont a hangok illetve remeges eltunt.Azonban a tompasag megmaradt.Hozzakell tennem,eleg sok drogot fogyasztottam,azonban rengeteg vitamint calciumot es vizet iszom folyamatosan.megsem javul a helyzetem.Kerek. mindenkit,ne kezdjen el drogosozni stb.Rendszeresen nem elek ezekkel,egyszeruen csak egy felvilagositast szeretnek kerni.Ha utoljara hetfo reggel fogyasztottam drogot,akkor miert ra 36orara jelentkezik az elso tunet.Es sound elso napjatol kezdve miert voltam mindig jol.Letezik olyan h drog mergezes,ami esetleg kesobb ut ki?

a valaszokat elore is koszonom az ekezetekett pedig elnezest,telefonrol irtam



2014. júl. 17. 07:46
1 2 3
 21/21 mrc1 válasza:
Nálam még úgy is elő szokott fordulni, hogy nem élek se alkohollal, se kábítószerrel. Egyszerűen csak azt érzem, miután lefeküdtem, hogy beszélgetnek saját magamban és egyszer csak az egyik kiabál egyet, szabályosan meg szoktam ijedni. Fogalmam sincs, miért van.
2014. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!