Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a tapasztalatotok a szorong...

Mi a tapasztalatotok a szorongásról?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy mit tudtok a szorongásról? Van olyan aki most is küzd vele, ha igen akkor mit érez? Mitől fél? Illetve érdekelne hogy akinek sikerült kijönni belőle , az hogyan tette? Előre is köszönöm a válaszokat amelyek előresegítenek a gyógyulásban. :)

2014. júl. 19. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A szorongásba az a legrosszabb,hogy nem tudod meghatározni,hogy mitől is félsz igazán, ez a különbség a félelem között,ott legalább megtudod határozni hogy mitől félsz.Nekem generalizált szorongásom van,állandóan a körmömet rágom,képes voltam a műkörmömet is lerágni.Gyomorgondjaim vannak, mert odahúzódik a stressz,nekem főként akkor jön elő ha valamilyen új vagy társasági helyzetbe kerülök, pl olyan valakivel kell találkozni akit nem ismerek
2014. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És kezeled valamivel?
2014. júl. 19. 21:48
 3/5 Levani válasza:
Nekem halálfélelmem van, mindenpillanatban úgy érzem végem.. szedem gyógyszereket is. Pánikrohamaim is voltak, de azok elmúltak a gyógyszerektől, csak ez az iszonyat rossz érzés maradt meg.
2014. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1.vagyok rengeteg önismereti munka mondjuk nálam ez 2006 óta tart,nekem is írtak fel gyógyszereket,nagyon nem vagyok a hive, mikor úgy éreztem már nagyon nem birom bevettem 1- szemet de ezek igazából drogok és csak súlyosbítják a problémát ha még gyógyszerfüggő is leszel a szorongás mellé
2014. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én szedek gyógyszert , de nekem segített. Nyilván azért lehet mert annyira nem súlyos. Második, pszichiáter nem tud segíteni?
2014. júl. 21. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!