Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől sötétedik be a szem...

Mitől sötétedik be a szem alatti vékony bőrréteg?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, pár éve besötétedett nekem, amit először nem tudtam elfogadni, majd hozzászoktam, mert még ki is emelte a szemem világos színét

na de pár hete, kijjebb is besötétedett és úgy néz ki, mint ha megütöttek volna engem, mintha monoklim lenne

nem értem miért, esetleg gyomor probléma? vagy szív probléma? vannak bajai a szívemnek, jövőhéten is megyek kardiológushoz és a gyomrom is fáj mostanában, rengeteg gyógyszert szedtem az elmúlt pár hétben, mert elkaptam egy elég komoly vírusos betegséget, és gyakorlatilag mostanában egész nap a gép előtt ülök, szó szerint egész nap


szóval mire tippeltek? nem találok olyan púdert vagy kozmetikai krémet, amit ha felviszek, eltünteti, mert ezek a krémek nem egyeznek a bőröm színével


köszi ha segítetek


2014. júl. 20. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
keveset alszol valószínű. alapozóval el lehet tüntetni
2014. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az biztos hogy nem lehet, nagyon sokat alszok, van lehetőségem a kármennyit aludni, szóval ez kizárt
2014. júl. 20. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!