Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire változhatok meg az...

Mennyire változhatok meg az idegességtől, és mi történhet, ha ez így folytatódik?

Figyelt kérdés

Van egy gondom ami engem nagyon zavar,egy olyan dolog amit tudom,hogy 100%,hogy nem érhetem el,pedig nagyon szeretném és ez van egész nap a fejemben,és rágom magamat rajta,és esténként nehezen is alszok el emiatt,és szerintem ezért nem is tudom kialudni magamat!

Szerintetek mit lehetne ilyenkor csinálni?

Mi történhet velem? Hogy fog ez meglátszódni rajtam?

Kérlek benneteket,hogy csak normális válaszokat írjatok!

előre is köszönöm a segítségeteket!


2010. jan. 9. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
jó lenne tudni hogy mi az a tuti dolog amit nem érhetsz el
2010. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ritka jelenség. Vannak túl aggódó egyének, amit ha bevesznek a fejükbe rágódnak rajta. Ez nagyon rossz tulajdonság. Próbáld meg hessegetni a fejedből. Velem is történt már többször ilyen, és végül annyira egyszerűen megoldódott minden hogy még én is csodálkoztam. Ennyire egyszerű volt a megoldás, én meg heteket agyaltam rajta. Nekem ez a legnormálisabb válaszom, remélem érthető volt.Mert amikor az ember kicsi dolgokon rágódik teljesen felemészti magát, gyengül az immunrendszere, és nem is tud azokra odafigyelni ami fontos lenne. És mi lesz akkor ha tényleg jönnek a nagyobb problémák, összeroppanunk, na ne!! Nyugi a bolhából nem szabad elefántot csinálni, ezt magamtól megtapasztaltam.
2010. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tutkó hogy nem tudod elérni?Ha tényleg nem akkor keress elérhetőbb célt.Mennyire fontos ez neked mennyire befolyásolja az életminőségedet az életszínvonaladat ha nem kapod meg?Én a folyamatos idegeskedés miatt lettem pánik beteg, anyám meg ugyanezért cukros és gyomorfekélyes

Idegtől lehet kapni még agyvérzést és infarktust.Ezek csak az orvosok által sorolt dolgok amikhez hosszú út vezet.Úgyhogy ha eddig csak egy átlagéleted volt nem volt tele sík ideggel akkor megúsztad de a te érdeked is hogy rendezd magadban a dolgot.Beszéld ki magadól valakivel az is segít.

2010. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!

Olyasmi problémám van,hogy van egy lány aki nagyon kell nekem,együtt szeretnék vele lenni stb...,de nagyon távol áll tőlem,és azt is nagyon jól tudom,hogy nem ilyen pár kell neki mint én,ebben biztos vagyok!

Próbáltam már közeledni hozzá,de nem tudtam közelebb érni hozzá,de ez nagyon bánt engem. Remélem nem lesz ettől semmi bajom!

2010. jan. 9. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ettől nem kapsz semmit.A szerelem egyszer csak elmúlik de ez most úgyis hihetetlen.A legtöbb amit tehetsz elé állsz és megmondod neki aztán lesz ami lesz.Utána már tudni fogod merre menj tovább.Mindenkinek van legalább 1 nagy szerelme az életben amibe kis híján beledöglik de aztán meg mégsem.Fel a fejjel.18.29.vtam
2010. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:) akkor remélem megtudok nyugodni!:)
2010. jan. 13. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!