Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős szívdobogásra milyen...

Erős szívdobogásra milyen gyógyszer a legjobb?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigyproblémám van, erre szedek gyógyszert, de emiatt néha erős szívdobogást érzek, és már elég régen aludtam rendesen. Éjjel felkelek, nem tudok elaludni, napközben meg olyan vagyok, mint akit fejbevertek.

A vérnyomásom jó, de a pulzusom a magas néha, arra ébredek éjjel, hogy gyorsan ver a szívem. Mintha 5km-t futottam volna.

Köszönöm.



2014. júl. 22. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:

A túlműködés gyakori tünetei


Heves szívdobogás.

Remegés, verejtékezés.

Fokozott étvágy melletti fogyás.


Lelki alapon...

Bornout »

Szorongás »

Alvászavar »

Depresszió »

Munkamánia »

Bőrbetegség »

Szociális fóbia »

Pánikbetegség »

Ingerlékenység.

Nyaki duzzanat - golyva.

A pajzsmirigy-túlműködés egyszerű vérvétellel kimutatható, mely jód-izotópos vizsgálattal egészülhet ki. Orvosod dönti el, hogy szükséges-e gyógyszeres kezelés. Enyhébb esetben érdemes kipróbálnod néhány házi gyógymódot. Táplálkozz vitamindúsan, de kerüld a jódot tartalmazó tengeri halak fogyasztását.

Tartózkodj a túlzott napozástól, a szaunától, és hagyj fel a dohányzással, kávézással. A mérsékelt, rendszeres testmozgás és a kellő mennyiségű pihenés segít egyensúlyban tartani pajzsmirigyed működését.

2014. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld a Neurol-t.
2014. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Háziorvos, és Nebilet 10mg.
2014. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként 90-ig szabályos a pulzus 1 perc alatt. A pajzsmirigyed ha nem jól müködik, a rosszú termelt hormon szinttől megemelkedik a pulzusod. NE EZT NÉZEGESD!
2014. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

akkor mit nézegessek?

Ha nem tudok aludni, kénytelen vagyok nézegetni....

Háziorvos kalap sz.rt ér, de lassan már a szakorvos is.

2014. júl. 23. 20:21
 6/6 anonim válasza:
Mindeféleképpen kardiológus, az endocrinológus eredményeivel együtt! Kardiológus nélkül ne szedjék szivfr. csökkentőt, mert nembiztos, hogy a Nebilet lesz a hasznos gyógyszer. Többféle béta-blockoló létezik, nem biztos mindegyiket lehet szedni az endocrinológiai betegséggel együtt.!
2014. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!