Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » El lehet "aludni" a hátunkat?...

El lehet "aludni" a hátunkat? Reggel ébredés után éreztem először, hogy nagyon fáj a hátam:- (Mitől lehet ez? A nyakamtól, egészen a derekamig, de a legjobban a 2 lapockámnál érzem!

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, még a nyakunkat is
2010. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elszoktam,és sajna 2 napig is tart a fájdalom.
2010. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszokat!a nyakamat volt,hogy aludtam már el,de a hátamat még nem!hát ez is szörnyű érzés :-(!!!
2010. jan. 10. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
El hát. Ki lehet masszírozni. Lehet az is, hogy nem jó a matracod vagy a párnád, nem megfelelő testtartásban alszol.
2010. jan. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát az lehet,hogy nem jó a kispárnám,mert elég lapos,és nagypárnával egyáltalán nem tudok aludni,így nekem csak kispárnám van több éve!nagypárnával egyszerűen úgy érzem,megfulladok...Férjem tegnap este jól megmaszírozta,s az nagyon jól esett!!!remélem hamar elmúlik!!!
2010. jan. 11. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!