Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem alszik túl keveset? 6...

Nem alszik túl keveset? 6 hónapos múlt a fiam, éjjel ébredés nélkül alszik már hónapok óta, este 9-től reggel 8ig, de napközben csak 2x30 percet. én ezt keveslem. Vagy nem baj? Sokszor nyűgösködik, de ennél többet nem hajlandó aludni

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
az én kisfiam ugyan ezt csinálta. volt amikor meg semmit nem aludt nyugi játszál vele sokat fáraszd ki egy kicsit máris többet fog aludni meg többet legyetek a friss levegőn akár vidd ki h ott aludjon babakocsiba a teraszon ha van ilyen megoldás
2011. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anniebianca ***** válasza:
Hát nekem a három hónaposom nem alszik ennyit!:D 6kor már fent kukorékol!:) De ettől függetlenül jókedvű kisbaba, napközben fél órákkal megpótolja néha. Szerintem minden baba tudja, mennyit akar aludni, bár ha nyűgös, akkor kétségtelen neki kevés.
2011. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az 11 óra éjszakai alvás. Ennyi idős gyereknek a napi alvásigénye 12-14 óra. Valakinek több, valakinek kevesebb. Ha elég neki úgy, hogy nem nyűgös sokat napközben, akkor teljesen normális a 2x30 perc. Ha sokat nyűgös, nálunk ez 2 óránként óramű pontossággal jön, le kell tenni aludni. Ki az erkélyre, és a friss levegőn azért el tud aludni. Persze a kocsit tologatom, és monoton ugyanazt a dalt énekelgetem neki. Trükközni kell.
2011. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!