Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ártok a babámnak (8hó) azzal...

Ártok a babámnak (8hó) azzal ha leteszem úgy aludni hogy Ő még úgy néz ki nem akar? Értem ezalatt hogy ébredés után szopi, vagy más étel, utána játék kb.2 óra hosszan majd beteszem a kiságyába ahol kicsi nyűglődés után alszik csak el. Baj ez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így csinálom, van hogy negyed órát forgolódik, de ebből csak pár perc a hiszti, az elején. Ha következetes vagy, meg fogja szokni, és igényli is majd a lefekvést. Esetleg kipróbálhatod, ha van rá időd és energiád, hogy kicsit (mondjuk fél órával) elhúzd még az alvást, és meglátod mennyit bír, elfárad-e addigra jobban.
2009. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Volt úgy, hogy én is megtettem nem történt semmi baj!

De ha nem álmos akkor úgy sem fog elaludni. Ha álmos volt és úgy tetted be és csak egy kicsit nyűglődött akkor meg arra tanítod meg, hogyan kell önállóan elaludnia!

Mi ezt már pár hetes kora óta csináljuk mostanában amióta feláll azóta nem mindig sikerül önállóan elaludnia, csak miután már összeesett a fáradtságtól akkor tesszük be az ágyba aludni.

Boldog babázást kíván 11 hónapos anyuka!

2009. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon megnyugtatóak voltak.
2009. ápr. 20. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! :)

Tökéletesen csinálod!

2009. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!