Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami baj van velem?

Valami baj van velem?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz egy dologra koncentrálnom, mindig elterelődik a figyelmem. Szeretnék valamit csinálni aztán mást csinálok helyette nem tudom miért. Állandóan lelkiismeret furdalásom van, mert sose azt csinálom amit kéne. Néha olyan dolgokat mondok/teszek amit magam sem értek és megbántok vele másokat. Olyanokat akiket szeretek. Mi van velem? Néha úgy érzem, mintha ez valami betegség lenne, de nem tudom mi. Vagy csak nagyon fura vagyok?

2014. aug. 1. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A figyelemzavar jelentős problémája a mai fiataloknak. Nem vagy fura, teljesen ismert probléma.
2014. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet, hogy hülyén hangzik, de lehet vashiány is. Ha ez régen nem volt így, szerintem egy vérvételt megér. Nézd meg a neten a vashiány tüneteit.
2014. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!