Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjszaka nagyon ugatnak kint a...

Éjszaka nagyon ugatnak kint a kutyák. Szeretnék valami füldugót venni. Melyiket érdemes? Olyat szeretnék, ami kényelmes, elnyomja az ugatást, viszont a telefonomra feléredek reggel.

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a szivacsosat, amelynek az állaga hasonlít a gumiéra, de mégsem az. Motoros boltokban lehet kapni.De gyógyszertárban is. Nekünk narancssárga van, és valóban nagyon jó zajok ellen, de az óracsörgést meg lehet hallani tőle.
2010. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. jan. 11. 19:02
 3/7 A kérdező kommentje:
A nevét és az árát véletlenül nem tudod?
2010. jan. 11. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szivacsos nem vált be, én a Szundi viaszost használom, ezt a kezedben összenyomkodva lehet kényelmesre formálni. Én meghallom mellette az ébresztőt. 600 forint körül van 10 vagy 12 db.
2010. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ez a kutyák ugatását elnyomná? És gyógyszertárban lehet kapni?
2010. jan. 11. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én drogériában szoktam venni. Kutyák nálunk nincsenek, csak viszonylag forgalmas utca, de szerintem simán kiszűri azt is.
2010. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. jan. 11. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!